Na_Luzie_Tymczasowy_Header

Witamy w kolejnej części cyklu Na Luzie. W dzisiejszej dawce sieciowych ciekawostek o tematyce Google Android zaprezentujemy wam niesklasyfikowane jak dotąd treści dotyczące Zielonego Robota zamieszczane w sieci. Nie zapominajcie, że czekamy również na Wasze propozycje na daniel.kozlowski[at]android.com.pl


Tablet_Sony_S1_S2_wideo

W poprzednich odcinkach informowaliśmy Was o nowych tabletach Sony. Koncern z Tokio udostępnił dla swoich fanów kolejny filmik przedstawiający możliwości nowych urządzeń. Czekamy z niecierpliwością na pojawienie się 5 filmu z tej serii. Zobaczcie sami!


apple_Vs_samsung

W sieci aż huczy o wojnie patentowej Samsunga i Apple, tym razem to Koreańska firma pragnie udowodnić nam, że to właśnie Galaxy Tab 10.1 wiedzie prym na rynku. W 30-sekundowych spotach poniżej możecie zobaczyć czym różni się nowe dziecko Samsunga.


galaxy_tab1012

3 sierpnia w sklepie PC World na Tottenham Court Road w Londynie rozpoczęła się oficjalna sprzedaż nowego dziecka Samsunga. Kolejka była ogromna, co możecie zobaczyć na zdjęciach poniżej.

galaxy_tab_101_launch_3

galaxy_tab_101_launch_2

galaxy_tab_101_launch_1

Chociaż na razie na rynku brytyjskim dostępna jest tylko wersja Wifi, popyt na to urządzenie jest ogromny. Ciekawe czy w Polsce też będą tworzyć się takie kolejki.


bbm_sf

Firma TeleNav przeprowadziła na rynku amerykańskim interesujące badanie dotyczące użytkowników smartfonów platform takich jak Android, iOS i Blackberry. Z badań wynika:

 • 1/3 Amerykanów woli zrezygnować z seksu niż ze swojego smartfonu,
 • 20% respondentów zrezygnuje z mycia zębów czy komputera na rzecz smartfonu,
 • Użytkownicy Androida nie płacą więcej niż 1$ za aplikacje,
 • 34% użytkowników iPhone ma gorsze maniery, m.in. przy stole,
 • 50% użytkowników systemu Android twierdzi, że ich smartfon odzwierciedla osobiste poczucie stylu.

Poniższa ilustracja przedstawia wyniki badań.

Mobile-Survey-Infographic


z8201700QAngry-Birds

Na koniec mamy coś dla łasuchów i nie tylko! Tort, dzięki któremu impreza urodzinowa na pewno nie będzie nudna. Filmik poniżej przedstawia sposób wykonania oraz możliwości zabawy jakie daje nam konstrukcja. Sprawdźcie sami!


Na_Luzie_Tymczasowy_Header

To już wszystko na dziś. Już za tydzień kolejna porcja śmiesznych reklam, zwiastunów i filmików deweloperów. Mamy nadzieję, że czas spędzony z nami nie był zmarnowany. Za tydzień również Wy możecie znaleźć swoja propozycję w zestawieniu. Wszystkich użytkowników zapraszamy na forum.android.com.pl. Czekamy na wasze propozycje i filmy własnej produkcji!

daniel.kozlowski[at]android.com.pl

Zespół android.com.pl życzy udanego tygodnia.

Do zobaczenia!


  Google News
  Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
  Obserwuj

  Daniel Kozłowski

  "Stało się przeraźliwie oczywiste, że technologie wyprzedziły już nasze człowieczeństwo"Z portalem związany jestem od 2011 roku. Jestem technologicznym maniakiem. Interesuję się wszystkim, co związane jest ze smartfonami i nowinkami technicznymi.