Na_Luzie_Tymczasowy_Header

Witamy w kolejnej części cyklu Na Luzie. W dzisiejszej dawce sieciowych ciekawostek o tematyce Google Android zaprezentujemy wam niesklasyfikowane jak dotąd treści dotyczące Zielonego Robota zamieszczane w sieci. Nie zapominajcie, że czekamy również na Wasze propozycje, które możecie wysyłać na daniel.kozlowski[at]android.com.pl


 

Lubisz gry? Grasz czasem na smartfonie bądź tablecie? To coś dla Ciebie. Na rynku dostępnych jest kilka kontrolerów gier bluetooth do naszych smartfonów i tabletów. Jednak znalazła się osoba, która sama, w domowym zaciszu, stworzyła kontroler idealny do gier Arcade, co możecie zobaczyć na filmiku poniżej.

 


 

EchoDurabilityTest-Kyocera_Echo

Kyocera Echo jest pierwszym dwu-ekranowym smartfonem z systemem Android. Według producenta, urządzenie posiada trwałe zawiasy z niezniszczalnego „super stopu miedzi”, a ekrany chronione są przez Gorilla Glass. Jeśli macie wątpliwości co do wytrzymałości smartfonu, musicie obejrzeć filmik poniżej.


space-shuttle-atlantis-t16225-540x360

W poprzednich wydaniach Na Luzie informowaliśmy was o projekcie JP Aerospace, związanym z wysłaniem balonem w kosmos Samsunga Galaxy S II. Tym razem kolejne dziecko koncernu Samsung, Nexus S, znalazło się na pokładzie promu Atlantis, który wyruszył w ostatnią misję na Międzynarodową Stacje Kosmiczną. Według podanych informacji, Nexus S będzie uczestniczył w badaniach małych satelitów swobodnego lotu.


W naszych zestawieniach tradycyjnie nie mogło zabraknąć ciekawych reklam o tematyce Google Android. W tej reklamie Virgin Mobile pokazuję nam jakie możliwości społecznościowe daje nam system Google, które nie zawsze zostają wykorzystane zgodnie z ich przeznaczeniem.

https://www.youtube.com/watch?v=RYpwWVLDqFI


W prawie każdym wydaniu Na Luzie prezentujemy wam reklamy z Kraju Kwitnącej Wiśni; w sieci pełno jest oryginalnych reklam prosto z Japonii. Tym razem mamy dla was spot promujący Samsunga Galaxy S, w którym wystąpił Darth Vader.


iPhone-Android-Smartphone-OS-War-508x540

Jak co tydzień relacjonujemy dla was walkę 2 koncernów, na podstawie materiałów znajdujących się w sieci. Tym razem mamy dla was potyczkę na pustyni, między Iphonem/Ipadem a Motorolą Droid.


Na_Luzie_Tymczasowy_Header

To już wszystko na dziś. Już za tydzień kolejna porcja śmiesznych reklam, zwiastunów i filmików deweloperów. Mamy nadzieję, że czas spędzony z nami nie był zmarnowany. Za tydzień również Wy możecie znaleźć swoja propozycję w zestawieniu. Wszystkich użytkowników zapraszamy na forum.android.com.pl. Czekamy na wasze propozycje i filmy własnej produkcji!

Zespół android.com.pl życzy udanego tygodnia.

Do zobaczenia!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Daniel Kozłowski

"Stało się przeraźliwie oczywiste, że technologie wyprzedziły już nasze człowieczeństwo"Z portalem związany jestem od 2011 roku. Jestem technologicznym maniakiem. Interesuję się wszystkim, co związane jest ze smartfonami i nowinkami technicznymi.