Na_Luzie_Tymczasowy_Header

Witamy w kolejnej części cyklu Na Luzie . W dzisiejszej dawce sieciowych ciekawostek o tematyce Google Android, zaprezentujemy wam niesklasyfikowane jak dotąd treści zamieszczane w sieci dotyczące Zielonego Robota.                                                                                                                                          

 building-44-android

Do ogromnej kolekcji niekonwencjonalnych budynków w Mountain View dołączyła nowa elewacja budynku 44, która ma przypominać Androida. Do tej pory na trawnikach kompleksu liczącego ponad 47 tysięcy metrów kwadratowych, mogliśmy zobaczyć rzeźby przedstawiające np.: stadia rozwoju systemu Android, których twórcą było Themendous.

googleplex-androids-560x418

Koncern z Kaliforni coraz bardziej zaskakuje nas nowatorskim podejściem do architektury Googleplexu.


Walka na rynku mobilnym trwa od 2009 roku kiedy to do grona systemów dołączył nasz Zielony Robotek. Android i Apple docierają do szerokiego grona młodzieży, zasypując nas różnego rodzaju grami i aplikacjami. BlackBerry celuje tylko w użytkowników sfery biznesowej. Koncern z Redmond wyciąga coraz to większe działa na placu boju, chociaż statystyki mówią same za siebie. To właśnie system Google wiedzie prym w dostępności coraz to nowszych urządzeń z Androidem na pokładzie.

Ta bardzo ciekawa grafika demonstruje nam jak użytkownicy konkurencyjnych systemów widzą naszą społeczność. My wiemy jedno : Jak raz spotkasz androida, już na zawsze przy nim pozostaniesz.

apple-android-blackberry-users-723x1024


Samsung Galaxy S II już na dobre zagościł na rynku mobilnym. Poniżej przedstawiamy francuską reklamę prezentującą smartfon.


Zakończenie.

android_apple_blah

To już wszystko na dziś. Już za tydzień kolejna porcja śmiesznych reklam; zwiastunów i filmików developerów. Mamy nadzieję, że czas spędzony z nami nie był zmarnowany. Za tydzień to Wy również możecie znaleźć swoja propozycję w zestawieniu. Wszystkich zarejestrowanych jak i nowych użytkowników zapraszamy na forum.android.com.pl. Czekamy na wasze propozycję i filmy własnej produkcji !

Zespół android.com.pl życzy udanego weekendu oraz kolejnego tygodnia.

Do Zobaczenia!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Daniel Kozłowski

"Stało się przeraźliwie oczywiste, że technologie wyprzedziły już nasze człowieczeństwo"Z portalem związany jestem od 2011 roku. Jestem technologicznym maniakiem. Interesuję się wszystkim, co związane jest ze smartfonami i nowinkami technicznymi.