Na Luzie [05.06.11]

Android

Na_Luzie_Tymczasowy_Header

Witam w pierwszej części z cyklu „Na Luzie”. Od tej pory, co tydzień, będziemy prezentować najzabawniejsze treści zamieszczane w sieci dotyczące Zielonego Robota. W dzisiejszej dawce humoru zaprezentujemy kilka ciekawych filmów oraz reklam z urządzeniami i aplikacjami w tle.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

W USA na dobre rozpoczęła sie akcja reklamowa Samsunga Infuse 4G, co prezentuje ta reklama z porcją niecodziennego humoru. Naszym zdaniem taka forma reklamy ma przyciągnąć szerokie grono młodych ludzi.

{youtube}u4LjK8IVo-g{/youtube}


Android jako niemowlę? To możliwe. Koreańska sieć smarT – SK telecom prezentuje pojawienie się w ofercie smart fonów z Androidem.

 {youtube}M-O3E-XKSu4{/youtube}


Ta reklama prezentuje możliwości, jakie daje nam Android w życiu codziennym.

 {youtube}UH_RqgdSFr4{/youtube}


Tańczący mechaniczny robocik sterowany tabletem? To możliwe, dzięki projektowi ADK, o którym pisaliśmy tutaj .

 {youtube}jwvkJVUECrg{/youtube}


Na konferencji Google I/O 2011 zaprezentowano kilka ciekawych innowacji. Najlepsza impreza odbyła się jednak po godzinach. Goście mieli możliwość spotkania się z tańczącym androidem – sprawdźcie sami.

 {youtube}tNST7wcwBvA{/youtube}


Tym razem pracownicy Larva Labs wykorzystali własną aplikacje, dostępną tutaj  i Kinecta do niezwykłego tańca.

 {youtube}RgenqulfYLs{/youtube}


Kto z was grał w Angry Birds wie, że od tej gry nie można się oderwać! Pierwszy filmik przedstawia projekt sympatyków gry zrealizowany w Barcelonie. Drugi zaś prywatnego sympatyka Angry Birds, takiego jak Wy.

{youtube}ZgsyCHdIiPg{/youtube}

{youtube}s9TxM3Jpo8o{/youtube}


A_Moe_Android

Jeśli Twoje dziecko ma telefon z Androidem, wiedz że coś się dzieje! Ks. Natanek, też ma swój wkład.


anthony

Na koniec piękny start sieci T-Mobile, która zmieniła niebieskawe kolory Ery na różowe już niemal w całym kraju. Możemy być teraz atakowani z każdej strony (reklamy, lodówka, ulotki, WSZYSTKO), ale skupmy się na Androidowej części całego rebrandingu. Ruszyła już nowa strona T-Mobile, nasz czytelnik dopadł bardzo atrkacyjną ofertę i zrobił jej screenshota – zobaczcie sami, jaką ciekawą ofertę przygotował nam różowy operator:

 

Osyqw

DT31C

 


To już wszystko na dziś. Już za tydzień kolejna porcja śmiesznych reklam, zwiastunów i filmików developerów. Mamy nadzieję, że czas spędzony z nami nie był zmarnowany. Za tydzień również Wy możecie znaleźć swoją propozycję w zestawieniu. Wszystkich zarejestrowanych, jak i nowych użytkowników zapraszamy na forum.android.com.pl. Czekamy na wasze propozycje i filmy własnej produkcji!

{youtube}L_sHKtW6jwU{/youtube}

Zespół android.com.pl życzy udanego weekendu oraz kolejnego tygodnia.

Do Zobaczenia!


    Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
    x