Oferta Orange na kartę jest niezwykle zagmatwana. Istnieje masa pakietów, ofert i bonusów. Jeśli jednak jesteśmy na bieżąco, to możemy trafić na naprawdę świetne okazje. Nie inaczej jest tym razem. Pomarańczowy operator wprowadził 4 nowe pakiety (może nie do końca nowe, ale o tym później) dla klientów korzystających z taryf Yes, Smart i Free na kartę.

Masz Minuty i Masz SMSy

Dzięki pakietom Masz Minuty i Masz SMSy możemy otrzymywać bonusy za doładowania. Zasada jest prosta – za każdą złotówkę z doładowania otrzymujemy jedną minutę lub w przypadku drugiego pakietu 3 SMS-y. Co ważne, oba pakiety mogą działać jednocześnie. Każdy z nich kosztuje 1 zł miesięcznie, a więc za oba zapłacimy 2 zł. Ważność bonusu jest zależna od ważności ostatniego doładowania, jednak nie może być dłuższa niż 30 dni. Jak aktywować pakiety?

  • Masz Minuty – SMS o treści MINUTY pod numer 80700 lub kod *101*64#
  • Masz SMSy – SMS o treści SMS pod numer 80700 lub kod *101*63#

Sam aktywowałem oba pakiety. Kody aktualnie z nieznanych powodów nie działają, nie ma problemu z aktywacją przez wiadomość SMS. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

120 minut do wszystkich

W ramach pakietu 120 minut do wszystkich otrzymujemy minuty do wykorzystania na połączenia do wszystkich sieci. Pakiet kosztuje 9 zł i jest ważny przez 31 dni. Przewidziano wersję zarówno jednorazową, jak i cykliczną. Jak go aktywować?

  • Dla wersji jednorazowej – SMS o treści MINUTY pod numer 676 lub kod *110*26#
  • Dla wersji cyklicznej – SMS o treści MINUTY CYKL pod numer 676 lub kod *110*27#

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Bezpieczne konto

Dzięki usłudze bezpieczne konto możliwe jest podglądanie stanu konta innej osoby w Orange na kartę. Ma ona szczególne znaczenie w przypadku rodziców chcących mieć na oku swoje dzieci. Oczywiście nie można podglądać stanu konta losowych osób, najpierw kontrolowany abonent musi wyrazić na to zgodę. Usługa ma też kilka dodatkowych funkcji, możliwe jest np. ustawienie alarmu SMS, gdy stan kontrolowanego konta spadnie poniżej 5 zł, oraz zdalne doładowanie konta. Więcej na temat usługi przeczytacie tutaj. Znajdziecie tam również informacje na temat aktywacji.

Gdzieś już to słyszałem…

Zapewne wielu z was zauważyło, że omawiane usługi pojawiały się już kiedyś w ofercie Orange. Zgadza się, zostały one przeniesione z taryf Nowe Orange Go, ONE i POP. Nie da się ukryć, że jest to dobra decyzja, z wygaszonych taryf przeniesiono naprawdę ciekawe pakiety. Wątpliwości można mieć jedynie do pakietu „120 minut do wszystkich”, ponieważ w czasach taryf no limit cena wydaje się zbyt duża.

Źródło: Biuro prasowe Orange

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adrian Celej

Fan nowych technologii, Androida i Linuksa. W wolnych chwilach także elektronik-amator.