ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Dołącz do zespołu Android.com.pl! REKRUTACJA!

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Artykuły

Jesteśmy z Wami już od ponad 7 lat i cały czas chcemy się rozwijać. Dzisiaj możemy pochwalić się wieloma osiągnięciami, ale ewidentnie najważniejszym jest społeczność, którą razem z Wami tworzymy. Wystarczy wspomnieć, że ponad 65000 osób lubi nasz profil na Facebooku, a na Twitterze obserwuje nas niemalże 325000 użytkowników. To jednak nie jest nasze ostatnie słowo.

W tym roku zaprezentowaliśmy się Wam w nowej odsłonie, razem z odmienionym portalem i słuchając wszelkich rad dalej dążymy do tego, aby być możliwie najlepszym serwisem tematycznym. Wciąż chcemy dostarczać Wam jak najwięcej interesujących informacji ze świata mobilnych technologii – niekoniecznie związanych wyłącznie z Androidem. Oczywiście otwarcie na nowe kategorie to kolejny krok w naszym rozwoju, co już mogliście zauważyć. Dalej w głównej mierze skupiamy się na mobilnym oprogramowaniu Google i wszystkim, co z nim związane, ale chcemy też Wam pokazać mobilną branżę z różnych stron. Tym sposobem relacjonujemy dla Was najważniejsze wydarzenia z ich centrum, ale nie omijamy urządzeń, które wykorzystują inny system niż Android.

Jesteś ambitny, pełny zapału i energii? Czekamy na Ciebie! Wiemy, że czyta nas wielu specjalistów w różnych dziedzinach, którzy mogą swoją wiedzą podzielić się szerszemu gronu publikując na łamach naszego portalu.

Rekrutację prowadzimy na następujące stanowiska: Junior Redaktor, Redaktor.

Junior Redaktor

Junior Redaktor to osoba, która chciałaby być Redaktorem, ale nie miała jeszcze okazji sprawdzić się na tym stanowisku w innych redakcjach lub pisała dla typowo amatorskich redakcji. Zatem przystępuje do naszego wewnętrznego konkursu, dzięki któremu będzie mogła nauczyć się fachu. Po praktykach trwających intensywnie przez miesiąc, najlepsi Junior Redaktorzy zostają Redaktorami.

W ramach tego możliwe jest również zaliczenie praktyk studenckich.

Idealny kandydat na stanowisko Junior Redaktora powinien:

 • wiedzieć wszystko o Androidzie i ogólnie orientować się w branży mobilnej,
 • mieć lekkie pióro,
 • pisać bezbłędnie i ciekawie,
 • znać język angielski,
 • znać podstawy HTML.

Redaktor

Redaktor to osoba, która ma już spore doświadczenie w fachu. Opublikowała co najmniej 100 artykułów w prasie lub na znanych witrynach internetowych najlepiej na temat rynku mobilnego. Osoba ta przyjmowana jest do naszej redakcji po wstępnej weryfikacji.

Idealny kandydat na stanowisko Redaktora powinien:

 • wiedzieć wszystko o Androidzie i ogólnie orientować się w branży mobilnej,
 • mieć lekkie pióro,
 • pisać bezbłędnie i ciekawie,
 • posiadać doświadczenie jako redaktor/dziennikarz
 • znać język angielski,
 • znać podstawy HTML,
 • poświęcać dwie godziny dziennie na udział w życiu portalu.

Niewątpliwie ważnym dla nas dzisiaj aspektem jest zaangażowanie kandydatów. Od niego uzależniamy wynagrodzenia oraz wyjazdy służbowe.

Jak aplikować?

Wystarczy, że prześlesz do nas swoje CV oraz tekst próbny będący artykułem (ponad 3 tys. znaków) na wybrany przez Ciebie temat z branży mobilnej na adres: [email protected]. W tytule wpisz swoje imię, nazwisko oraz stanowisko, na które rekrutujesz, a w treści wspomnij w jakich godzinach mógłbyś dla nas pisać.

Nie zapomnij o dodaniu klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). ”

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Sprawdź najnowsze wpisy