Woolet 2.0 – nowy inteligentny portfel z polskim rodowodem

Artykuły

Marka Woolet być może nie jest zbyt popularna, ale ich zaangażowanie jak i sam pomysł sprawił, że kampania na Kickstarterze zakończyła się sukcesem. Jak już w tytule zaznaczyłem, mamy do czynienia z polskim pomysłem, gdyż to właśnie Polscy start-upowcy zainteresowali się stworzeniem produktu, o którym więcej za chwilę. Z oficjalnej informacji prasowej możemy wyczytać:  „Projekt pozyskał ponad 332 tysiące dolarów dzięki wsparciu 2627 osób, a portfele sprzedały się w liczbie kilku tysięcy sztuk i trafiły do użytkowników na całym świecie.” Teraz do gry wchodzi nowa propozycja, która jest już dostępna w sprzedaży dla wszystkich.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Czym charakteryzuje się inteligentny portfel? Oczywiście tym, że ciężko go zgubić. Woolet wykorzystuje połączenie ze smartfonem za pomocą modułu Bluetooth i tym sposobem, gdy stracimy łączność to uruchomi się alarm w obu urządzeniach. Tyle założeń, poznajcie nową generację produktów marki. Woolet 2.0 i Woolet Travel XL 2.0 to dwa portfele różniące się od siebie w głównej mierze wielkością, więc skupmy się na cechach wspólnych. Oba akcesoria wyposażone są w niewidoczną dla użytkownika elektronikę, czyli odpowiedni układ scalony, moduł Bluetooth LE i akumulator ładowany bezprzewodową w standardzie Qi. Dodatkowo znajdziemy głośniki mogące wydobyć z siebie dźwięk o mocy do 90 dB.

Nie można oczywiście zapomnieć o aplikacji współpracującej z Woolet. Ta dostępna jest zarówno dla modeli z Androidem (i Bluetooth 4.0) lub iPhone’ów 4s i nowszych. Jak działa i jak ją obsługiwać znajdziecie na powyższej infografice.

 

Woolet, czyli polscy rzemieślnicy w akcji

Wykonanie? Posłużę się cytatem: „Ręcznie szyte przez doświadczonych polskich kaletników, powstają z wysokogatunkowej, naturalnej skóry, będącej gwarancją nie tylko szyku, ale też solidności.” Do tego dodajmy: „Każdy [portfel] ozdobiony jest pinem pokrytym 24-karatowym złotem”. Oraz: „Dzięki specjalnej wkładce wzmacniającej portfele zachowują odpowiednią sztywność i nie odkształcają się.” 

 

Gdzie i za ile kupię inteligentne portfele?

Nie da się ukryć, że Woolet potrafi się cenić, ale oczywiście to coś za coś. Bazowy model kosztuje 119 dolarów (530 złotych), podczas gdy większy model 149 dolarów (610 złotych). Różnice między nimi sprowadzają się do wielkości, więc Woolet Travel XL 2.0 zmieści paszport, dodatkowe dwie karty kredytowe, posiada większą przegrodę na odpowiednie banknoty, a także oferuje funkcjonalny minidługopis. W ofercie znajdziemy jeszcze inne propozycje i wszystko znajdziecie pod następującym linkiem: Klik!

 

źródło: informacja prasowa


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x