ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
kupon chiny sklep

Urodziny Gearbest, ciąg dalszy – nowe kupony i promocje

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Artykuły

Zapoznając się od nowa z Banggood, otwierając na Dhgate, Geekbuying i wiele innych, jeszcze raz przypomnę Wam o Gearbest. Jak wspominałem w poniedziałkowym wpisie, portal ten świętuje teraz swoje 3. urodziny i co kilka dni wprowadza nowe promocje, kupony oraz kody rabatowe. Dzisiaj oficjalnie rozpoczęto „największe” wyprzedaże, więc pokrótce się im przyjrzyjmy.

Zasady są identyczne jak ostatnio, ale pojawiło się zdecydowanie więcej kuponów tematycznych, które nie ograniczają nas do jednego produktu, ale do marki lub kategorii przedmiotów. Co to oznacza? Po zalogowaniu się na Gearbest możemy przypisać interesujący nas kupon, wybrać produkt i przy rozliczeniu zaznaczyć, że chcemy właśnie z danej obniżki skorzystać (pole: Promotion Code). W razie wątpliwości, co do toku zakupów, na następującej stronie znajdziecie odpowiednią instrukcję: Klik! Z kolei wspomniane zniżki na marki lub kategorie znajdziecie pod następującym linkiem: Klik!

Promocje ogólne

Jedną z nowych ofert na Gearbest są tak zwane „szczęśliwe paczki”. Kupując jedną z nich nie wiemy, co tak właściwie otrzymamy. Do wyboru są trzy progi cenowe: 3,33$, 33,33$ oraz 53,33$. Niestety, dwa pierwsze już zostały wyprzedane i zostało kilkadziesiąt sztuk z ostatniej puli: Klik!

Do tego należy dołożyć kolejny zestaw promocji na poszczególne produkty. Wśród nich znajdziecie parę smartfonów (Xiaomi i Oukitel), smartwatche, laptopa, zdalnie sterowany pojazdy i lubiane przez Was TV Boxy. Zainteresowani szczegóły znajdą pod następującym linkiem: Klik!

Kolejną, drugą i zarazem ostatnią „paczką” promocyjną są propozycje od Intela. W tym wypadku również mamy od groma różnych urządzeń – od laptopów, przez tablety, urządzenia 2w1, kończąc na donglach i boxach do TV z Androidem lub Windowsem. Klik!

Kody rabatowe

Zasady powinniście już znać, w momencie publikowania tekstu wszystkie kody na pewno działają, aczkolwiek wiele z nich jest ograniczonych pod względem liczby użyć:

  • OnePlus 3T: Klik! – 420 dolarów (kod: plus3GB – ważny od 10 marca);
  • zniżka 13% na wszystkie akcesoria Apple: Klik! (kod: 3rdGBAP);
  • smartwatch GW01 na pasku, z okrągłym wyświetlaczem współpracujący z iOS i Androidem: Klik! – 40 dolarów;
  • dysk SSD KingDian S400 120 GB: Klik! – 47 dolarów;
  • dongle do TV ze wsparciem dla Miracast: Klik! – 10 dolarów;
  • kamera sportowa 2160p z WiFi Hawkeye Firefly: Klik! – 60 dolarów.

Prośba do Was

Z racji, że chcę cały czas ulepszać ten cykl, pragnę się zwrócić do Was z prośbą o podsyłanie ciekawych promocji czy też samych sklepów godnych polecania. Jestem pewny, że razem możemy zaoszczędzić zdecydowanie więcej, gdyż jak sami zauważyliście to nie zawsze mogę upewnić się, co do aktualności cen, gdyż te szybko się zmieniają. Mimo wszystko, jak wspomniałem na samym początku to przyglądam się już zupełnie innym portalom, więc lada moment postaram się przedstawić Wam przegląd wielu witryn, a nie tylko Gearbest.

Sprawdź najnowsze wpisy