Niedawno przedstawiłem Wam wybrane kupony i promocje tematyczne (w większości wciąż dostępne) z jednego z najpopularniejszych chińskich sklepów jakim jest Gearbest. Zaznaczyliście, że warto również rozejrzeć się na innych witrynach i w pełni się z tym zgadzam, ale tym razem również zawitamy do tych samych Chińczyków. Jednak nie z byle powodu, gdyż Gearbest świętuje właśnie swoje trzecie urodziny i w związku z tym przygotowali wiele kuponów jak i jeden konkurs, w którym można wygrać OnePlus 3T. Mimo wszystko obiecuję, że w kolejnym tego typu wpisie pojawią się inne sklepy.

Tymczasem przejdźmy do rzeczy i nietypowo zacznijmy od możliwości zdobycia jednego z najlepszych smartfonów zaprezentowanych w zeszłym roku. Zasady są proste i bardzo możliwe, że niektórzy z Was niechętnie się zainteresują tym konkursem, gdyż już zaznaczam, że jest to losowanie z możliwością zwiększenia swojej szansy na wygranie poprzez polecanie znajomych. Jednak maksymalnie można zdobyć 10 punktów w ten sposób. Zainteresowani muszą podać numer zamówienia z Gearbest, opisać swoją propozycję zmian lub życzenie związane z tym sklepem oraz sprawdzić pierwszy wpis z blogu. Szczegóły jak i sam konkurs znajdziecie pod następującym linkiem: Klik! Wyniki mają zostać ogłoszone 14 marca.

Kupony przede wszystkim

Gearbest postanowił nie wybierać konkretnych produktów. Tym razem wystarczy się zarejestrować lub po prostu zalogować, podpiąć interesujący nas kupon i skorzystać z niego przy zakupie interesującego nas przedmiotu. Tym sposobem możemy obniżyć ceny do 18% zależnie od wybranego zestawu. Wyróżnionych zostało wiele producentów takich jak Xiaomi, Vernee czy też UMI, ale również całe kategorie produktów, więc nie musicie się ograniczać do konkretnych marek. Wspomniane kupony znajdziecie pod następującym linkiem: Klik!

Promocje i kody rabatowe

Analizując Wasze zainteresowanie z poprzedniego wpisu dowiedziałem się, że interesują Was głównie proste przedmioty elektroniczne. Odpowiadając na Wasze zainteresowanie skupiłem się głównie na tego typu produktach, ale również znajdziecie coś więcej:

 • Repeater WiFi (do 802.11ac) na USB: Klik! – 10 dolarów (kod: GBCNA);
 • Opaska Xiaomi Mi Band 2: Klik! – 13,33 dolara (kod: 3YMiband);
 • Smart Box do TV z Androidem 5.1: Klik! – 14 dolarów (kod: 3YSCI);
 • Xiaomi Redmi 4 (Snapdragon 430, 2 GB RAM): Klik! – 125 dolarów (kod: Redmi4GM);
 • Xiaomi Redmi 4 (Snapdragon 625, 3 GB RAM): Klik! – 180 dolarów (kod: RedmiA4G);
 • Xiaomi Redmi Note 4X: Klik! – 180 dolarów (kod: Note4X4G);
 • Podświetlana klawiatura mechaniczna Motospeed K87s: Klik! – 50 dolarów (kod: K87S);
 • Gamepad Bluetooth: Klik! – 11 dolarów (kod: MOCUTE);
 • ZTE Axon 7 Mini: Klik! – 290 dolarów (kod: AXMini);
 • DJI Phantom 3 Advance: Klik! – 670 dolarów (kod: NSWY);
 • Rozbudowany Smart Box do TV z m.in. 3 GB RAM i Androidem Marshmallow: Klik! – 75 dolarów (kod: GBGT1U).

Pamiętajcie, że większość kodów można użyć na jednym koncie kilka, a nawet kilkunastokrotnie. Przekreślone kupony osiągnęły już swój limit, ale wciąż można sprawdzać, gdyż najprawdopodobniej zostaną odnowione.

Gearbest to nie wszystko

Na koniec chciałbym powtórzyć, że kolejny wpis tego typu będzie zawierał kupony i promocje z więcej niż jednego sklepu. Jednak z pewnością nie zapomnę o Gearbest, gdyż w marcu warto bacznie obserwować ofertę tego portalu zważywszy, że kolejna dawka kodów powinna zawitać za nieco ponad tydzień. Dlatego w tym miejscu chciałbym Was poprosić o nazwy sklepów godnych polecenia. Cenię pewność zagranicznych zakupów, więc nie chciałbym Wam polecać niesprawdzonych źródeł.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.