lg g6 etui 7

 

W tym roku wyjątkowo jeszcze nie ujrzeliśmy żadnego flagowego modelu nowej generacji. Żaden znany producent nie wykorzystał jeszcze chociażby Snapdragona 835 w swoich smartfonach i wciąż nie wiemy czym tak naprawdę firmy chcą nas zaskoczyć. Jednak to się może zmienić już w tym miesiącu za sprawą chociażby LG.

 

Oczywiście w głowie musimy mieć informacje, że G6 może nie wykorzystywać najnowszego układu Qualcomma, ale temat specyfikacji zostawmy na później. Zajmijmy się wyglądem tego smartfonu jak i Samsunga Galaxy S8, a więc dwóch najważniejszych koreańskich urządzeń. Niedawno przedstawiłem Wam historię wcześniejszych renderów tych telefonów – autor grafik okazał się swego rodzaju oszustem, ale długo nie musieliśmy czekać na kolejne przecieki.

 

lg g6 zdjecie przeciek 4

 

Przedwczoraj przedstawiłem Wam LG G6 z każdej strony i utwierdziliśmy się w przekonaniu, że Koreańczycy zdecydują się najprawdopodobniej na szczotkowane aluminium oraz zrezygnują ze swobodnego dostępu do akumulatora na rzecz wodoodporności. Powyższe jak i poniższe grafiki pochodzące od jednego z producentów etui potwierdzają ujawniony wcześniej wygląd.

 

 

LG stawiają na prostą elegancję, aczkolwiek słusznie w poprzednim newsie zauważyliście, że Koreańczycy mogli pomyśleć o umieszczeniu obu gniazd na jednej powierzchni.

 

samsung galaxy s8 evan blass

 

Ciekawiej wygląda sytuacja z Galaxy S8, gdyż nie znamy żadnej grafiki, którą możemy uznać za prawdopodobną. Ok, jest jedna od Evana Blassa widoczna powyżej, którą możemy uznać za najbliższą rzeczywistości. Jednak do Sieci dostały się tym razem zdjęcia etui dla tego smartfonu.

 

Cases-allegedly-made-for-the-Samsung-Galaxy-S8-Plus-L-and-Samsung-Galaxy-S8-R

 

Potwierdza się fakt przeniesienia czytnika linii papilarnych na tył urządzenia oraz dwie wersje Galaxy S8 różniące się rozmiarem wyświetlacza. Również pojawia się pytanie czemu tak bardzo jest jedna krawędź odkryta?

 

Inside-view-of-the-case-for-the-Galaxy-S8

 

Wspólnym mianownikiem LG G6 i Samsunga Galaxy S8 ma być wyświetlacz w nowych proporcjach, który będzie minimalizował ramki wokół niego. Jeśli potwierdzą się informacje o Snapdragonie 821 dla następcy G5 to w kwestii wydajności i „cyferek” model ten będzie w tyle za reprezentantem lidera mobilnego rynku. Mimo wszystko to nie pierwszy raz, gdy LG może planować taki ruch – wystarczy przypomnieć sobie G4 ze Snapdragonem 808, który nie odstawał wyraźnie od ówczesnej konkurencji.

 

 

Tym samym luty będzie miesiącem LG G6, gdy na targach Mobile World Congress firma przedstawi swój nowy flagowy model. Z kolei Samsung zaistnieje najwcześniej pod koniec marca na osobnej konferencji – zależnie od plotek będzie to końcówka miesiąca lub pierwsza połowa kwietnia.

 

 

źródło: Phone Arena, AndroidPure

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.