Lg G6 11

 

Mogłoby się wydawać, że znamy już wygląd dwóch najważniejszych smartfonów od największych koreańskich firm., prawda? Tak mogłoby się wydawać, ale po bliższym przyjrzeniu się renderom uznanym wręcz za grafiki prasowe okazuje się, że trzeba na nowo ocenić prawdziwość poszczególnych urządzeń.

 

Zacznijmy od LG G6. Pierwszy duży przeciek informacji na temat designu tego smartfonu zawdzięczamy The Verge, gdy świat ujrzał grafikę widoczną na początku newsa. Jednak wielu z Was podsunęło Adamowi grafikę prezentującą to urządzenie w pełni:

 

77ae0a829a6d7af1b4b79461af2f29279738e762fbb82c0298e9280fb729271e

 

Niestety, autorem powyższego obrazu okazał się jeden z użytkowników Twittera:

 

lg g6 1 venya

 

Autor po fali krytyki niejako ujawnił, że dół tej wizji G6 to tak naprawdę obrócona góra od The Verge z dodanym logiem LG. W tym przypadku wiadomości nie możemy Wam pokazać, gdyż zarówno ona jak i wiele innych zostały usunięte. Tym samym wygląd frontu, a raczej jego dolnej części wciąż jest dla nas tajemnicą.

 

ghostek-galaxy-s8-render-samsung

 

Ok, w takim razie teraz przejdźmy do Samsunga i Galaxy S8, na którego musimy dłużej poczekać niż G6. Już zapewne większość z Was pogodziła się z faktem braku klawiszy pod wyświetlaczem i przeniesienia czytnika linii papilarnych na tył urządzenia. Jednak zacznijmy od początku. Pierwsze grafiki prezentujące flagowy model od Samsunga pojawiły się za sprawą firm projektujących etui.

 

 

Nie musieliśmy długo czekać na pierwsze rendery bazujące na tego typu przeciekach. Zaskakująco autorem wielu z nich okazał się ten sam użytkownik Twittera, który niejako pogrążył się przedstawiając cały front LG G6. Mimo wszystko nie pojawiło się przy nich stwierdzenie, że to oficjalna grafika prasowa. Do czasu…

 

samsung galaxy s8 grafika prasowa venya

 

Tak, właśnie powyższy design przez kilka ostatnich dni był uznawany za oficjalny i jedni pogodzili się z wyglądem Galaxy S8, inni klną na projektantów Samsunga. Jednak przyglądając się mu bliżej Dan Cook zauważył pewną niezgodność:

 

 

Cóż… Paskudnie wklejony czytnik linii papilarnych z Galaxy S7 dał o sobie znak. Koreańczycy raczej nie pozwoliliby sobie na tak niechlujny projekt. W tym momencie @VenyaGeskin1, zalany falą innych komentarzy, oficjalnie zszedł ze sceny i usunął większość swoich projektów.

 

Nie da się ukryć, że właśnie autor wszelkich projektów LG G6 i Samsung Galaxy S8 zabrnął za daleko – wszystko byłoby w porządku, gdyby tak naprawdę nie pojawiły się stwierdzenia, że mamy do czynienia z oficjalnymi grafikami prasowymi. To przelało czarę goryczy. W takim razie na czym obecnie stoimy? Przede wszystkim można zaufać renderowi od The Verge przedstawiającemu górną część frontu G6. Co z Samsungiem? W tym wypadku pewnych grafik nie znamy, ale do prezentacji tego smartfonu zostały jeszcze około 2 miesiące. Z kolei flagowy model od LG ujrzymy zapewne pod koniec lutego.

 

 

 

źródło: Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.