Kilkanaście gier w okazyjnych cenach na Halloween w Google Play!

3 minuty czytania
Komentarze
Google Play Sale

 
Dawno nie sprawdzaliśmy jakie promocje czekają na Was w Google Play. Pojawiła się ku temu okazja jaką jest Halloween. Wielu deweloperów podczas tego wydarzenia obniża ceny w sklepie z aplikacjami. Tak też się stało tym razem. W okazyjnych cenach znajdziecie kilkanaście gier. Oto i one:
 

 • Azkend 2: The World Beneath – 4,29 zł. Łamigłówka, w której dostępne są tuziny poziomów. Całość opatrzona została piękną grafiką, która zatrzyma Wasz wzrok przy smartfonie na dłużej.
 • Crimsonland – 4,29 zł. Gra akcji, w której zmierzysz się z mutantami, jaszczurkami itp. Twój ekran zostanie wypełniony tysiącami potworów. Czy przetrwasz natarcie?
 • SparkleSparkle 2 – 4,29 zł. Zmierz się z ciemnością ze swoimi umiejętnościami dopasowywania kul, potężnych magicznych zaklęć i epokowych bonusów. Dopasuj kule zanim spadną w przepaść i znajdź swoją drogę przez tajemnicze krainy.
 • Trouserheart – 4,29 zł. Gra przygodowa, w której na swojej drodze napotkamy pułapki, potwory i skarby! Jest to hack’n’slash z odrobiną humoru i kolorową oprawą graficzną.
 • Azkend – 4,29 zł. Łamigłówka, w której musimy zdobyć odpowiednią liczbę talizmanów i odkryć ich niesamowite moce.
 • Elder Sign: Omens – 9,69 zł. Naszym zadaniem w tej planszówce jest wcielić się w rolę detektywa. Musimy ocalić świat przed destrukcją wykonując odpowiednie zadania.
 • Majesty: Fantasy Kingdom Sim – 2,99 zł. Strategia, w której wcielasz się w rolę władcy średniowiecznego królestwa. Kiedy stajesz na czele kraju, ponosisz pełną odpowiedzialność za dobrobyt mieszkańców. Będziesz musiał walczyć z różnymi przeciwnościami losu takimi jak: ataki smoków i innych kreatur, wrogie królestwa, barbarzyńcy czy choćby dzikie zwierzęta. Będziesz odkrywać nowe tereny, zarządzać gospodarką i troszczyć się o rozwój swoich obywateli.
 • Majesty: Northern Expansion – 3,99 zł. Znacie sposób na zabicie smoka? Wystarczy podstawić mu do jedzenia otrutą owcę. W tej strategii nie tylko te stworzenia będą stanowiły problem…
 • The Tiny Bang Story – 6,00 zł.  Witajcie na małej planecie zniszczonej przez asteroidę. W grze osadzonej w klimatach steampunk, zadaniem jest odbudować „Tiny Planet”, żeby znowu stało się wspaniałym miejscem do życia.
 • King of Dragon Pass – 19,99 zł. Gra fabularna umieszczona przez Metacritic w top 100 najlepszych tytułów na smartfony. Zarządzaj swoim klanem, podejmuj właściwe decyzje, wygrywaj bitwy i poszerzaj swoje wpływy.
 • ASSASSIN’S CREED IDENTITY – 12,99 zł.  To jedna z najbardziej popularnych serii gier wszech czasów. Sukces marki został zbudowany przez lata dzięki takim tytułom jak: Assassin’s Creed Syndicate, Assassin’s Creed Unity, Assassin’s Creed Black Flag i wiele innych. Wybierz Asasyna i wykonuj misje. Poczujesz dreszczyk emocji na ekranie swojego smartfona. Czekają na Was dziesiątki misji i możliwości, a wszystko to opatrzone jest zachwycającą grafiką.
 • Goat Simulator – 3,99 zł. Wcielamy się w kozę i dokonujemy totalnej destrukcji. Według twórców jest to „głupia” gra, na którą nie powinniście wydać pieniędzy. Lepiej zbierzcie ze znajomymi kasę na prawdziwą kozę…

 
źródło: Google Play

Motyw