Pokemon Go

 
Wielu z Was z pewnością nie ochłonęło jeszcze po premierze Pokemon Go i umila sobie wypady na spacery czy rower właśnie z tą aplikacją. Ciekaw jednak jestem, co będzie się działo za kilka tygodni lub miesięcy – czy Pokemon Go nam się po prostu nie znudzi? Wszystko zależy od firmy Niantic, która będzie czuwała nad aktualizacjami gry. Tak duży projekt, który osiągnął gigantyczny sukces, przynajmniej w teorii powinien być wspierany przed bardzo długi czas, aby użytkownicy nie zrezygnowali z jego użytkowania.
 
Z potwierdzonych informacji, wiemy że w aktualizacjach spodziewa się zwiększenia ilości pokemonów. W tej chwili jest ich 151. Jeden z przyszłych update’ów powinien zmienić tę liczbę na 250, a to oznacza, że zobaczymy tu drugą generację stworków. Warto więc do tego momentu się odpowiednio przygotować i przypomnieć sobie dostępne Pokemony i ich ewolucje. Jeśli teraz zadbamy o to, to później nie zostaniemy w tyle, ba! Będziemy mogli się pochwalić nowymi Pokemonami, których inni jeszcze nie mają. Zacznijmy więc:
 
Zubat
 
Zubat > Golbat > Crobat
Zubat to jeden z popularniejszych stworków i niejeden z Was ewoluował już kilka z nich na Golbaty. Warto pamiętać, że w drugiej generacji, ten ostatni może ewoluować w Crobata! Tak więc zbierajcie ich Candy. Wysoce prawdopodobne jest to, że będziemy ich potrzebować aż 100!
 
Oddish
 
Oddish > Gloom > Blossom
Warto kolekcjonować również cukierki Oddish, która zmienia się w Gloom, a ta z kolei może przetworzyć się w Vileplume lub… Blossom, która jest w 100% trawiastym pokemonem. Z pewnością 100 słodkich przedmiotów będzie nam potrzebnych. Ciekawe czy będziemy mogli zapanować nad kierunkiem ewolucji Glooma…
 
Poliwag
 
Poliwag > Poliwihrl > Politoed
Podobnie jak wyżej, Poliwhirl może ewoluować w Poliwratha lub Politoed, a to prawdopodobnie będzie wymagało 100 cukierków. Ten ostatni w przeciwieństwie do Poliwratha, jest w 100% wodnym pokemonem.
 
Eevee
 
Eevee > Umbreon i Espeon
Nowe ewolucje Eevee to nie lada gratka dla fanów tego sympatycznego stworka. Umbreon to typ mroczny, a Espeon psychiczny. Zapewne warto więc zbierać Candy słodkiego liska.
 
Slowpoke
 
Slowpoke > Slowking
Nowa ewolucja Slowpoke’a z pewnością doda trochę świeżości temu różowemu stworkowi. Slowking być może będzie tak silny jak obecnie Slowbro.
 
Onix
 
Onix > Steelix
Gigantyczny skalny wąż w drugiej generacji doczekał się ewolucji w Steelixa. W grach serii Pokemon, stalowych potwór posiada jedne z najlepszych statystyk defensywnych!
 
Scyther
 
Scyther > Scizor
Tak samo jak wyżej – warto już zbierać Scyther Candy, aby przygotować się na jego przemianę w aktualizacji.
 
Seadra
 
Horsea > Seadra > Kingdra
Z pewnością będzie to hit wielu Gymów. Można się domyślać, że Kingdra będzie cechowała się świetnymi parametrami. Zbierajcie więc Horsea i to w dużych ilościach!
 
Porygon
 
Porygon > Porygon 2
Już ten pierwszy jest bardzo rzadkim pokemonem, dlatego jego ewolucja lub złapanie tego drugiego będzie bardzo trudne.
 
Chansey
 
Chansey > Blissey
Podobnie jak wyżej, Chansey należy do tych stworków, których nie widzimy zbyt często. Charakteryzuje się ona dość dużą liczbą punktów życia, ale małym atakiem, podobnie może być z Blissey.
 
Oczywiście oprócz podanych ewolucji pojawią się także zupełnie nowe pokemony jak np. Chikorita, Cyndaquil, Totodile i wiele innych. Warto zatem również oszczędzać swój Stardust, aby móc potem odpowiednio zwiększyć CP swojego ulubionego stworka. Na koniec dodam, że według niektórych domysłów i przecieków, drugiej generacji możemy się spodziewać we wrześniu. Jest to jednak według mnie mało prawdopodobny termin. Bardziej możliwy wydaje się być listopad, który także wspominany jest w Internecie.
 
źródło: comicbook.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.