7

Znamy już oficjalny skład polskiej kadry na Mistrzostwa Europy. Teraz czas zacząć przygotowywać swój telefon do tej imprezy.

 

Francuskie EURO już 10 czerwca. W związku z tym kilka aplikacji (i jedna gra), które powinny pomóc Wam w lepszym przygotowaniu się do imprezy i jej przeżywaniu (z daleka, jak i na miejscu).

 

1. UEFA Euro 2016

 

1

 

Od tego każdy zaczyna czyli oficjalna apka przygotowana przez UEFA. Tutaj dostaniecie wszystkie podstawowe i niezbędne informacje: składy, terminarze, newsy i statystyki. Przy pierwszym uruchomieniu zostajemy zapytani o „naszą” drużynę. Po jej wybraniu na dole pojawi się osobny przycisk. Kiedy wskazany przez nas zespół gra mecz, aplikacja będzie bombardowała nas dodatkowymi informacjami o naszych ulubieńcach (w tym filmiki i audio).

 

Do pobrania: Android / iOS

 

2. UEFA Euro 2016 Fan Guide

 

2

 

Jeśli jesteś jednym ze szczęściarzy, którzy nie będą oglądać Mistrzostw przed telewizorem, to oznacza, że 1. nienawidzimy Cię 2. ta aplikacja może trochę ułatwić piłkarskie zwiedzanie Francji. Znajdziesz tutaj porady o tym, jak dotrzeć do danego miasta, jaki środek transportu wybrać, co ciekawego można tam zobaczyć i gdzie szukać biletów last-minute na mecze.

 

Do pobrania: Android / iOS

 

3. Visit Paris by Metro

 

4

 

 

Jeśli odwiedzicie Francję podczas Mistrzostw, na pewno zajrzycie też do stolicy. Jeśli chcecie, żeby Wasz pobyt upłynął bez komunikacyjnych problemów, skorzystajcie z tej aplikacji. Po Paryżu najłatwiej poruszać się metrem więc zrozumienie jego rozbudowanej sieci, to pewnie dobry pomysł. Ta oficjalna aplikacja zajmie się tym za Was. Pozwala co prawda wybrać kilka języków, ale polski nie jest jednym z nich.

 

Do pobrania: Android / iOS

 

4. Fanatix

 

3

 

Fanatix, to Twitter dla fanów piłki nożnej. Nie ma tutaj takiego bałaganu jak na prawdziwym Twitterze podczas ważnych spotkań, gdzie wszyscy przeżywający zapominają, że nie każdy może chcieć czytać o ich przeżyciach. Fanatix dba o porządek, a poza tym daje kibicom to, co lubią najbardziej, kiedy nie mogą akurat oglądać całego meczu: nagrania bramek i ciekawych sytuacji! 8-sekundowe filmiki z bramkami swojego ulubionego zespołu znajdziecie tutaj dużo łatwiej dzięki przypisywaniu ich do konkretnego zespołu.

 

Do pobrania: Android / iOS.

 

5. Score! Hero

 

6

 

Jeśli w momentach między meczami będziecie potrzebowali chwili relaksu, ale wciąż w tematyce piłkarskiej, ta gra powinna okazać się strzałem w samo okno. Score! Hero zaczyna się od kilku łatwych poziomów, ale później staje się naprawdę wymagająca. Momentami potrafi doprowadzić do frustracji, ale wyzwanie narysowania takiej trajektorii lotu piłki, żeby ta ominęła bramkarza jest naprawdę wciągające.

 

Do pobrania: Android / iOS

 

Co dodalibyście do tej listy od siebie?

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adrian Fulneczek