CM13-community-header-1

Za nami już trzy części ukazujące najlepsze motywy CyanogenMod dostępne do pobrania ze Sklepu Play. Dzisiaj przyszła pora na czwartą odsłonę, w której zobaczymy jak w prosty sposób, dosłownie za pomocą paru kliknięć odmienić nasz motyw w designerski projekt z flagowego modelu za kilka tysięcy złotych.

 

Czy warto płacić?

 

Jak już wiecie, motywy dostępne dla CyanogenMod są zarówno darmowe, jak i płatne. Warto więc sobie zadać pytanie, czy warto wydawać te kilka złotych dla kilku wizualnych „fajerwerków”. Odpowiedź jest prosta – kwestia gustu. Niektóry motywy są wręcz niedostępne w darmowej alternatywie, inne zaś wyglądają znacznie gorzej, jeśli dostępne są do pobrania bez żadnego wynagrodzenia dla twórcy. Na szczęście ich ilość jest tak duża, że sami możecie decydować z jakiej kategorii motywów – płatnych bądź darmowych – chcecie skorzystać. Ja tymczasem zapraszam na dawkę kolejnych projektów!

 

LG G4 Theme

 

 

LG posiada bardzo przyjemny dla oka interfejs. Również pod względem gładkiej i nie rażącej w oczy kolorystyki jest świetną propozycją dla osób ceniących sobie estetyczną statyczność na swoich ekranach. Motyw ten posiada oczywiście pełen zakres ikon, jak i własny wygląd aplikacji oraz pełne udźwiękowienie znane z modelu G4.

 

Cena: 4,39 zł.

 

POBIERZ MOTYW

 

S6 Remix

 

 

Ciekawa wariacja stylu, jaki prezentowany jest przez Samsunga Galaxy S6. Ikony z zaokrąglonymi krawędziami, miła dla oka czcionka oraz doskonale znana kolorystyka z TouchWiza powinny przypaść do gustu miłośnikom tych smartfonów.

 

Cena: 4,66 zł.

 

POBIERZ MOTYW

 

Galaxy N5

 

 

Motyw bardzo podoby do tego, co wyżej. Wnosi jednakże nieco więcej zmian oraz jest bliżej oryginału. Niestety, jest tym samym delikatnie droższy.

 

Cena: 6,40 zł.

 

POBIERZ MOTYW

 

Xperia Z4

 

 

Aż w końcu dochodzimy do motywu ze stajni Sony i ich flagowego przedstawiciela gatunku – Xperii Z4, znanej również jako Z3+. Co tu dużo mówić, projekt ten zamieni naszego smartfona w słuchawkę Sony bez żadnego zająknięcia. Został on świetnie zaprojektowany a wszelkie ikony oraz cechy charakterystycznego dla UI zostały w pełni przeniesione.

 

Cena: darmowy!

 

POBIERZ MOTYW

 

Prosto? Szybko? Tanio? Oczywiście! A przecież CyanogenMod potrafi wiele, wiele więcej!

 

ZOBACZ CZ. III

 

ZOBACZ CZ. II

 

ZOBACZ CZ. I

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.