nexus2cee_cm131-728x410

Przedstawiłem Wam już dwie części pełne świetnych, a przede wszystkich darmowych motywów dla CyanogenMod. Dzisiaj również postanowiłem zająć się pewnymi perełkami i po raz kolejny je zaprezentować. Tym razem nie będziemy się ograniczać finansowo – jak szaleć, to szaleć! Choć tak naprawdę to ceny tych motywów są zdecydowanie warte uwagi. Zapraszam do oglądania.

 

Wiecie już, że z motywami można robić wszystko…

 

Łączyć je ze sobą, miksować na różne sposoby i bawić się w komponowanie interfejsu samsungo-lg-iphone’o podobnego. Wiecie też, że są motywy płatne oraz motywy darmowe. I po tym krótkim, nieco przypominającym wstępie, zaczynamy!

 

Swift Dark

 

 

Motyw naprawdę świetnie się prezentujący. Mimo iż sam jestem zwolennikiem jasnych projektów, tak korzystanie ze Swift Dark uważam za wyjątkowo wygodne. Korzystając ze smartfonu z tym motywem nie będziecie chcieli wygasić ekranu. Motyw wprowadza własny design w wielu aplikacjach, dzięki czemu poczujemy odświeżenie nie tylko ze względu na świeżą tapetę i ikony.

 

Cena: 7,82 zł.

 

POBIERZ MOTYW

 

Flux

 

 

Pomysł łączący ciemne tła z kolorowymi wstawkami. Charakteryzuje się okrągłymi ikonami oraz niebieskimi akcentami. Motyw zdecydowanie schludny i śmiało można polecić go osobom lubiącym porządek, ceniące estetykę oraz kontrastujące elementy.

 

Cena: 6,73 zł.

 

POBIERZ MOTYW

 

Flux White

 

 

Motyw zupełnie taki jak wyżej. Jedyne co ich odróżnia to oczywiście kolor tła – tutaj mamy do czynienia z bielą. Muszę przyznać, że wygląda to fenomenalnie, ale jak już pisałem wyżej sam jestem fanem jasnych projektów. Jeśli zatem i Wy lubicie nieco jaśniejsze klimaty, warto przyjrzeć się Flux White.

 

Cena: 6,73 zł.

 

POBIERZ MOTYW

 

Amazing

 

 

Nazwa mówi już chyba sama za siebie. Od siebie dodam, że w tym przypadku mamy do czynienia z kwadratowymi oraz płaskimi ikonami w nieco „spranych” kolorach. Całościowo motyw  jest połączeniem bieli z kolorowymi akcentami. Cechą wyróżniającą go spośród pozostałych projektów jest właśnie stonowana kolorystyka.

 

Cena: 7,21 zł.

 

POBIERZ MOTYW

 

Lobit

 

 

Ostatni z motywów na dzisiaj. Świetnie wyglądające ikony, jasna stylistyka oraz przyciągające wzrok tła. Dla kogo? Przede wszystkim dla osób lubiących kolory, biel i niebanalne symbole!

 

Cena: 4,58 zł.

 

POBIERZ MOTYW

 

Kolejna piątka motywów za nami. Celowo nie przedstawiam Wam jeszcze płatnych motywów zmieniających nasz interfejs w smartfon innego producenta. Siłą motywów jest właśnie to, że design wcale nie musi pochodzić z flagowych i promowanych modeli, by uznać go za „jedyny piękny i właściwy”. W tym świecie no-name’y zdecydowanie wygrywają.

 

ZOBACZ CZ. II

 

ZOBACZ CZ. I

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.