[PORADNIK] Jak korzystać z wielu kont na Instagramie – bez konieczności wylogowywania się!

Kamil Lewicki Aplikacje 09-02-2016

instagram-iphone-app-1920

Instagram to jeden z najpopularniejszych serwisów społecznościowych skupiający miłośników fotografii. I nie tylko. Miliony użytkowników na całym świecie, całe morze wrzuconych zdjęć i jeszcze więcej komentarzy i polubień sprawiło, że twórcy aplikacji postanowili ją ciągle ulepszać, rozwijać i umilać nam korzystanie z serwisu. Nawet, jeśli mamy wiele kont.

 

O tym, czym jest Instagram napisałem już we wstępie. Zresztą nie wierzę, że znajdzie się ktoś, kto jeszcze tego nie wie. Niemniej może znaleźć się ktoś, kto jeszcze nie wie o nowej funkcji jaka została dodana w najnowszej wersji. Do tej pory korzystanie z aplikacji ograniczało się do jednego konta. Jeśli zatem mieliśmy dwa – prywatnie i „prywatniejsze”, trzeba było się między nimi przelogowywać. Teraz wystarczy tylko jedno, magiczne dotknięcie palcem.

 

 

 

 

Jak to zrobić?

 

  1. Pobierz najnowszą wersję aplikacji Instagram – ze Sklepu Play bądź linku poniżej.
  2. Uruchom aplikację i zaloguj się na swoje konto.
  3. Przejdź do ustawień, a następnie opcji „Dodaj konto”.
  4. Uzupełnij dane jak w przypadku normalnego logowania.
  5. Teraz przełączanie się między kontami ogranicza się wyłącznie do dotknięcia nazwy użytkownika i wybrania odpowiedniego.
  6. Voila!

 

Instagram w wersji 7.16 może jeszcze nie być dostępny w Sklepie Play. Jeśli zatem zależy Wam na szybkiej aktualizacji, skorzystajcie z pliku .apk znajdującego się pod tym linkiem. Od tej pory multi-konto na Instagramie jest do Waszej dyspozycji. Można powiedzieć: nareszcie! Instagram kazał długo czekać na te udogodnienie. Jednak lepiej późno niż wcale, jak to mawia klasyk. A na dobre aktualizacje nie wolno narzekać.

 

źrodło: Droid Life


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x