top tygodnia aplikacje

Smartfon nie musi nam służyć wyłącznie jako gadżet, na którym możemy obejrzeć film w łóżku czy pograć w autobusie podczas dojazdu do pracy. Może to być nasze przenośne centrum dowodzenia i miejsce skupiające najciekawsze promocje. Jednak robienie listy zakupów to jedno, a podpowiadanie dobrych ofert to drugie. Skupimy się więc na jak najlepszym połączeniu tych dwóch czynności tak, by zaoszczędzić trochę groszą.

 

Pepper: Okazje i kupony

 

 

Zacznę od aplikacji, która przyda się wszystkim miłośnikom okazji. Platforma Pepper jest do tego wręcz stworzona, a przeglądanie przy pomocy tradycyjnej przeglądarki może nie być zbyt efektywne (i efektowne, wszak wrażenia estetyczne są istotne). Dlaczego więc nie skorzystać z dedykowanej aplikacji?

 

Pepper: Okazje i kupony to aplikacja, która zaoferuje nam tzw. full serwis. Można przeglądać ofertym skorzystać z kodów rabatowych najpopularniejszych marek (jak Allegro czy Empik), można również ustawić alarm, który powiadomi nas o pojawieniu się okazji z szukanym przez nas słowem kluczowym! Sam program umożliwia także ocenianie oraz komentowanie poszczególnych okazji oraz dodawanie promocji, które sami znaleźliśmy.

 

Pepper: Okazje i kupony pobierzecie ze Sklepu Play za darmo. Warto czasem zerknąć czy nie pojawiło się coś ciekawego. Można naprawdę wiele zaoszczędzić. A takie promocje zazwyczaj szybko się kończą.

 

POBIERZ

 

Promo Gazetki

 

 

Kupowanie w marketach nie jest już tak modne i opłacalne, jakie było kiedyś. Wszak w Internecie możemy wiele rzeczy kupić taniej. Nie zmienia to jednak faktu, że niektóre produkty wymuszają na nas bezpośredni kontakt i zamawiać je w ciemno jest ryzykiem. Dlatego trzeba wiedzieć, co w trawie piszczy.

 

Promo Gazetki to aplikacja skupiająca oferty reklamowe niemalże wszystkich marketów dostępnych na rynku. Wśród sklepów, jakich gazetki promocyjne będziemy mogli zobaczyć znajdują się miedzy innymi: Aldi, Auchan, Biedronka, Carrefour, Castorama, Lidl, Małpka, Neonet, Netto, Selgros, Super-Pharm, Tesco czy Żabka. Co ważne, aplikacja umożliwia obserwowanie poszczególnych sklepów i otrzymywania powiadomień o nowych promocjach. Gazetki można również pobrać, by bez kłopotów do nich wrócić i skorzystać offline.

 

Promo Gazetki znajdziecie oczywiście za darmo w Sklepie Play. Jeśli tylko nie lubicie przepłacać na produktach codziennego użytku, warto przygotować trochę wolnego miejsca dla tej aplikacji.

 

POBIERZ

 

Geek – Sprytniejsze zakupy

 

 

Kupowanie za granicą stało się w ostatnim czasie bardzo modne. Nie tylko można sporo zaoszczędzić, ale również znaleźć wiele oryginalnych i ciekawych produktów, których w Polsce na próżno by szukać. Mimo iż dolar w ostatnich tygodniach znów podskoczył, nie warto się aż tak negatywnie nastawiać.

 

Geek pozwoli nam na zrobienie zakupów w atrakcyjnych cenach. Aplikacja wybierze dla nas najatrakcyjniejsze oferty z kategorii, które sami wybierzemy, a nam pozostanie tylko z nich skorzystanie. Ceny produktu podawane są od razu w złotówkach. Na karcie danego produktu możemy przyjrzeć się szczegółowym informacjom, ocenom sklepu oraz opiniom użytkowników, którzy już towar otrzymali. Jest zatem względnie bezpiecznie i niebezpieczeństwo zakupienia kota w worku się minimalizuje.

 

Geek znajduje się za darmo w Sklepie Play. Wystarczy pobrać, zarejestrować się i przeglądać morze ofert.

 

POBIERZ

 

Jeśli chodzi o promocje, to wszystko co dla Was dzisiaj mam. Liczę, że dzięki temu będziecie w stanie zaoszczędzić trochę grosza, a może i nawet lepiej rozplanować swoje zakupy.

 

Jeśli jesteś deweloperem bądź sam znalazłeś ciekawą grę/aplikację i chciałbyś się nią podzielić, koniecznie wyślij mi wiadomość e-mail z propozycją. Dzielmy się naszymi znaleziskami!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.