android-race-625x338

Sobotni wieczór, sobotnie zestawienie inspirujących produkcji, sobotnie propozycje gier. Tym razem postawiłem na zawrotną prędkość, drogie samochody i piękne kobiety, które jak już nauczyły nas hollywoodzkie produkcje zawsze znajdują się na linii startu. Na naszych polskich drogach nie dane jest nam rozwinąć olbrzymią prędkość, nie tylko z powodu regulacji prawnych, ale przede wszystkich stanu nawierzchni. Gdzie więc tego szukać? Oczywiście na naszych urządzeniach mobilnych.

 

Real Racing 3

 

 

100 milionów pobrań – parafrazując słynną reklamę można powiedzieć, że wyraża więcej niż tysiąc słów. I taka też jest prawda. Produkcja Electronic Arts jest rewelacyjna, a ilość zawartości w grze wystarcza na naprawdę wiele godzin świetnej zabawy.

 

Real Racing 3 to przepiękna gra wyścigowa. Mówiąc przepiękna mam tu na myśli fenomenalną grafikę, świetne cienie oraz bardzo dobrze odwzorowane tory takie jak np. Silverstone czy Hockenheimring. Do dyspozycji gracza jest ponad setka pojazdów składająca się z takich marek jak Ford, Aston Martin, McLaren czy nawet Pagani. Oprócz wciągające trybu jednoosobowego, w którym czeka na nas mnóstwo wyzwań, jest jeszcze tryb online. Tam będziemy mogli wykazać się umiejętnościami i pokonywać znajomych, którzy wciąż uważają, że są najlepsi w te klocki.

 

Real Racing 3 dostępne jest w Sklepie Play za darmo. Czy graliście, czy nie, tę grę zawsze warto przy sobie mieć.

 

POBIERZ

 

Asphalt 8: Airborne

 

 

Seria Asphalt jest już znana od dawna i nie można odmówić jej rozwoju z każdą kolejną częścią. Prezentowana przeze mnie produkcja nie tylko łączy wszystko, co najlepsze, ale oferuje również nowości skutecznie urozmaicające zabawę.

 

Asphalt 8: Airborne to oszałamiająco prędkie wyścigi, gdzie akcja toczy się cały czas, a ekran aż bije z efektów dostarczanych naszym oczom. Dostajemy ponad 95 super samochodów, wśród nich znajdują się takie perełki jak Bugatti Veyron, Ferrari FXX czy Pagani Zonda R. Mamy szansę ścigać się w Wenecji, na pustyni Nevada czy nawet w Dubaju. Tryb kariery dostarcza aż 9 sezonów w tym ponad 300 wydarzeń, w których możemy wziąć udział! To zawrotna ilość wciągającej zabawy. A to wszystko okraszone oszałamiającą grafiką.

 

Asphalt 8: Airborne ściągniecie ze Sklepu Play za darmo. Na co więc czekać?

 

POBIERZ

 

GT Racing 2

 

 

Tym razem coś z „wyższej półki” przeznaczone dla graczy bardziej hardkorowych. Niedzielni będą musieli poświęcić nieco dłuższą chwilę na opanowanie rozgrywki. Ale wszystko jest dla ludzi! Każdy się będzie bawić.

 

GT Racing 2 to wyścigi, w których spotkamy nieco bardziej realistyczną fizykę jazdy. Pojawią się różne warunki pogodowe oraz czasy dnia. Dzięki temu wszystkiemu odniesiemy wrażenie grania w przyjemny, mobilny (i troszkę malutki) symulator wyścigów. 71 licencjonowanych pojazdów, 13 tras, szeroki wachlarz typów wyścigów oraz tryb wieloosobowy pozwalający na pokonywanie graczy z całego świata. Czy w GT Racing 2 może nas coś zaskoczyć? Tak! Ciągłe nowości i okazje, z których możemy skorzystać zupełnie za darmo.

 

GT Racing 2 znajduje się w Sklepie Play i jest dostępne do pobrania za darmo. Nie czekajcie więc ani chwili i sprawdźcie sami, jacy z Was kierowcy.

 

POBIERZ

 

Mam nadzieję, że dzisiejsze zestawienie wzbudziło w Was poczucie sentymentu i chętnie wrócicie do produkcji, które mogliście już znać. Jeśli jednak nie spróbowaliście żadnego z tych tytułów, teraz jest na to odpowiednia okazja.

 

Jeśli jesteś deweloperem bądź sam znalazłeś ciekawą grę/aplikację i chciałbyś się nią podzielić, koniecznie wyślij mi wiadomość e-mail z propozycją. Dzielmy się naszymi znaleziskami!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.