[TT#16] Znudził Ci się dialer? Pora zadzwonić z czegoś nowego

Aplikacje 2016-01-10

make-your-phones-dialer-look-like-android-lollipops.1280x600

Smartfony mimo swej bogatej funkcjonalności w dalszym ciągu służą do dzwonienia. Jeśli wykonujecie dużo połączeń i już znudził się Wam wygląd podstawowego dialera, mam w zanadrzu parę aplikacji, które powinny nadać nowego kolorytu i sprawić, że dzwonić będziecie jeszcze częściej! Top Tygodnia czas zacząć!

 

Simpler Dialer

 

 

To moja pierwsza propozycja i, jak sądzę, skierowana dla jak najmniej wymagających osób. Zapewni ona Wam jednak to, czego potrzebujecie. Zmiany. Odświeżenia. I naprawdę fajnej personalizacji. A to przecież najważniejsze, prawda?

 

Simpler Dialer jest bardzo szybki, co jednak nie okraja go z funkcji. Posiada on błyskawicznie wyszukiwanie kontaktów po T9, dzięki czemu nie będziemy musieli przekopywać się przez całą książkę adresową ani pamiętać numeru telefonu. Oferuje również schludny i prosty design, który dostosujemy pod siebie przebierając w całej palecie dostępnych kolorów. Ponadto za pomocą jednego kliknięcia przejdziemy do listy ulubionych kontaktów.

 

Ten dialer łączy w sobie zarówno funkcjonalność jak i prostotę. Znajdziecie go za darmo w Sklepie Play. Polecam, jeśli lubicie delikatne zmiany.

 

POBIERZ

 

Dialer +

 

 

Tym razem aplikacja nieco bardziej rozbudowana. Myślę, że osoby korzystające ze zdjęć w kontaktach odkryją tutaj wiele dobrego. A Ci, którzy nigdy ich nie używali, może akurat zaktualizują swoją książkę adresową.

 

W Dialer + cała zabawa polega na zdjęciach swoich znajomych. Książka adresowa zbudowana jest na zasadzie okienek, w których widzimy nasze kontakty. Opcja bardzo przyciągająca wzrok i, przede wszystkim, niebanalna. Ponadto możemy swobodnie edytować kolory w jakie ubrana jest aplikacja, co pozwoli nam na codzienne zmiany. Funkcją wartą podkreślenia jest opcja blokowania danego numeru. Jeśli jesteśmy narażenie na spam, wystarczy, że zaktualizujemy naszą czarną listę i niepożądane połączenia możemy mieć z głowy.

 

Myślicie, że znajomi chętnie dla Was zapozują? Sprawdźcie! Dialer + dostępny jest w Sklepie Play bezpłatnie.

 

POBIERZ

 

ExDialer – Dialer & Contacts

 

 

Poznajmy ExDialera, aplikację, która jest na maksa wypasiona. Posiada to czego potrzebujemy i jeszcze więcej. To zdecydowanie wariant dla użytkowników lubiących funkcjonalność i ogromne możliwości.

 

ExDialer może to co zwykły dialer i jeszcze więcej. Ponadto jest lekki, szybki oraz płynny. Posiada w repertuarze dziesiątki motywów, które potrafią całkowicie odmienić wygląd aplikacji. Przydatne skróty pozwalające na szybsze wykonywanie połączeń. Ale o czym nie można zapomnieć! Wtyczki, dzięki którym jeszcze bardziej rozbudujemy możliwości dialera. Wibracja podczas odbierana i rozłączania, tworzenie pożądanych przez nas skróty, wyświetlanie lokalizacji numerów… I wiele, wiele więcej.

 

Aplikacja jest dostępna za darmo w Sklepie Play jedynie w wersji testowej. Wersję PRO można wykupić w cenie 18,40 złotych. Choć kto wie czy podstawowe funkcje nie będą dla Was wystarczające? Warto sprawdzić i się przekonać.

 

POBIERZ

 

Lista zakończona. Być może teraz wykonywanie połączeń odbędzie się w ładniejszej atmosferze. A może korzystacie wyłącznie z wbudowanego dialera i jego możliwości są dla Was zupełnie wystarczające? Dajcie znać!

 

Jeśli jesteś deweloperem bądź sam znalazłeś ciekawą grę/aplikację i chciałbyś się nią podzielić, koniecznie wyślij mi wiadomość e-mail z propozycją. Dzielmy się naszymi znaleziskami!


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x