[TT#16] Znudził Ci się dialer? Pora zadzwonić z czegoś nowego

Aplikacje

make-your-phones-dialer-look-like-android-lollipops.1280x600

Smartfony mimo swej bogatej funkcjonalności w dalszym ciągu służą do dzwonienia. Jeśli wykonujecie dużo połączeń i już znudził się Wam wygląd podstawowego dialera, mam w zanadrzu parę aplikacji, które powinny nadać nowego kolorytu i sprawić, że dzwonić będziecie jeszcze częściej! Top Tygodnia czas zacząć!

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

 

Simpler Dialer

 

 

To moja pierwsza propozycja i, jak sądzę, skierowana dla jak najmniej wymagających osób. Zapewni ona Wam jednak to, czego potrzebujecie. Zmiany. Odświeżenia. I naprawdę fajnej personalizacji. A to przecież najważniejsze, prawda?

 

Simpler Dialer jest bardzo szybki, co jednak nie okraja go z funkcji. Posiada on błyskawicznie wyszukiwanie kontaktów po T9, dzięki czemu nie będziemy musieli przekopywać się przez całą książkę adresową ani pamiętać numeru telefonu. Oferuje również schludny i prosty design, który dostosujemy pod siebie przebierając w całej palecie dostępnych kolorów. Ponadto za pomocą jednego kliknięcia przejdziemy do listy ulubionych kontaktów.

 

Ten dialer łączy w sobie zarówno funkcjonalność jak i prostotę. Znajdziecie go za darmo w Sklepie Play. Polecam, jeśli lubicie delikatne zmiany.

 

POBIERZ

 

Dialer +

 

 

Tym razem aplikacja nieco bardziej rozbudowana. Myślę, że osoby korzystające ze zdjęć w kontaktach odkryją tutaj wiele dobrego. A Ci, którzy nigdy ich nie używali, może akurat zaktualizują swoją książkę adresową.

 

W Dialer + cała zabawa polega na zdjęciach swoich znajomych. Książka adresowa zbudowana jest na zasadzie okienek, w których widzimy nasze kontakty. Opcja bardzo przyciągająca wzrok i, przede wszystkim, niebanalna. Ponadto możemy swobodnie edytować kolory w jakie ubrana jest aplikacja, co pozwoli nam na codzienne zmiany. Funkcją wartą podkreślenia jest opcja blokowania danego numeru. Jeśli jesteśmy narażenie na spam, wystarczy, że zaktualizujemy naszą czarną listę i niepożądane połączenia możemy mieć z głowy.

 

Myślicie, że znajomi chętnie dla Was zapozują? Sprawdźcie! Dialer + dostępny jest w Sklepie Play bezpłatnie.

 

POBIERZ

 

ExDialer – Dialer & Contacts

 

 

Poznajmy ExDialera, aplikację, która jest na maksa wypasiona. Posiada to czego potrzebujemy i jeszcze więcej. To zdecydowanie wariant dla użytkowników lubiących funkcjonalność i ogromne możliwości.

 

ExDialer może to co zwykły dialer i jeszcze więcej. Ponadto jest lekki, szybki oraz płynny. Posiada w repertuarze dziesiątki motywów, które potrafią całkowicie odmienić wygląd aplikacji. Przydatne skróty pozwalające na szybsze wykonywanie połączeń. Ale o czym nie można zapomnieć! Wtyczki, dzięki którym jeszcze bardziej rozbudujemy możliwości dialera. Wibracja podczas odbierana i rozłączania, tworzenie pożądanych przez nas skróty, wyświetlanie lokalizacji numerów… I wiele, wiele więcej.

 

Aplikacja jest dostępna za darmo w Sklepie Play jedynie w wersji testowej. Wersję PRO można wykupić w cenie 18,40 złotych. Choć kto wie czy podstawowe funkcje nie będą dla Was wystarczające? Warto sprawdzić i się przekonać.

 

POBIERZ

 

Lista zakończona. Być może teraz wykonywanie połączeń odbędzie się w ładniejszej atmosferze. A może korzystacie wyłącznie z wbudowanego dialera i jego możliwości są dla Was zupełnie wystarczające? Dajcie znać!

 

Jeśli jesteś deweloperem bądź sam znalazłeś ciekawą grę/aplikację i chciałbyś się nią podzielić, koniecznie wyślij mi wiadomość e-mail z propozycją. Dzielmy się naszymi znaleziskami!


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x