top tygodnia aplikacje

Dzisiejsze Top Tygodnia prezentujące najciekawsze aplikacje poświęcimy dziełom naszych forumowiczów. Po raz kolejny mamy szansę przekonać się o ich pomysłowości i całkowicie za darmo skorzystać z przemyślanych programów. Sprawdźmy zatem, co takiego przykuje naszą uwagę!

 

PointFinder

 

 

Ilekroć znajduję się w galerii handlowej boli mnie głowa, a następnie odpadają mi nogi. Po prostu się gubię w tym przybytku mieszczącym niezliczone ilości sklepów, których trzeba szukać. Jeśli też tak macie, być może ta aplikacja rozwiąże ten problem. Z nią wszędzie trafimy łatwo.

 

PointFinder jest aplikacją, która pozwala na dynamiczną nawigację w budynkach – a więc to o czym zawsze marzyliśmy patrząc na mapę galerii i rozmyślając, jak rozgryźć jej poszczególne segmenty. Jednak program ten nie tylko przeprowadzi nas przez galerie, ale również muzea, zoo czy centra nauki. Co ciekawe znajdziemy w niej również promocje, aktualne wydarzenia oraz zrobimy zdjęcie paragonu.

 

PointFinder dostępne jest w Sklepie Play totalnie za darmo. Również tam zapoznacie się z listą objętych miast i punktów, które aplikacja obsługuje. Twórcy prowadzą cały czas wdrażanie nowych miejsc, więc jeśli macie jakieś sugestie, po prostu zaproponujcie im to na naszym forum.

 

POBIERZ LINK DO TEMATU NA FORUM

 

WinterCam

 

 

Co tu dużo mówić – święta już minęły, a my śnieg co najwyżej zobaczyliśmy w telewizji. Nici z lepienia bałwana, bitwy na śnieżki czy budowania fortu. Śnieżne zdjęcia również trzeba było odłożyć w przyszłość. Choć… Niepotrzebnie! Ta aplikacja pokaże Wam dlaczego.

 

WinterCam w prosty sposób doda do naszych zdjęć oraz wideo magicznego, zimowego klimatu. Po prostu zobaczymy na nich śnieg! Co więcej, będziemy mogli wybrać rodzaj płatków, gęstość opadów, ich prędkość, a także wiele innych cech białego puchu. Aplikacja współpracuje z obydwoma aparatami, pozwala na wybór rozdzielczości wideo oraz proporcje zdjęć. Warto zauważyć, że zarówno fotografie jak i filmy zapisują się w formacie GIF.

 

WinterCam dostępne jest w Sklepie Play zupełnie bezpłatnie. Jeśli więc nie chcecie dłużej czekać na śnieg i pragniecie dodać nieco zimowej aury do Waszych zdjęć, koniecznie sprawdźcie tę aplikację.

 

POBIERZ LINK DO TEMATU NA FORUM

 

Kolejkometr warszawski

 

 

Aplikacja skierowana głównie dla mieszkańców naszej stolicy, Warszawy. Jednak kiedy my, będący przyjezdnymi, będziemy musieli skorzystać z warszawskich urzędów przyda się w równym stopniu. Warto ją wtedy posiadać.

 

Kolejkometr warszawski to niezwykle prosta aplikacja, której cel działania jest jednak bardzo zobowiązujący. Bowiem chodzi tutaj o nasz czas. Program pozwoli nam na sprawdzenie długości kolejek, jakie panują aktualnie w warszawskich urzędach i zdecydować czy na pewno chcemy się do nich wybrać. Wszak często zdarza nam się sytuacja wielkiej wagi i rozczarowanie jeszcze większą kolejką do okienka. Z tą aplikacją powinniście dać radę uniknąć takich przykrych sytuacji i zaoszczędzić sporo czasu.

 

Kolejkometr warszawski pobierzecie w Sklepie Play za darmo. Dla biegających po urzędach i ceniących swój czas.

 

POBIERZ LINK DO TEMATU NA FORUM

 

W ten oto sposób zamknęliśmy listę dzisiejszych aplikacji. Mam nadzieję, że znaleźliście coś dla siebie, a Wasz smartfon wzbogacił się właśnie o kolejny niezastąpiony program.

 

Jeśli jesteś deweloperem bądź sam znalazłeś ciekawą grę/aplikację i chciałbyś się nią podzielić, koniecznie wyślij mi wiadomość e-mail z propozycją. Dzielmy się naszymi znaleziskami!

 
Jeśli chcecie zerknąć na poprzednie odsłony, zapraszam poniżej:

 

Gry naszych forumowiczów cz. I

 

Gry naszych forumowiczów cz. II 

 

Aplikacje naszych forumowiczów cz. I

 

Aplikacje naszych forumowiczów cz. II

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.