youtube w tle

YouTube to nie tylko największe zbiór filmów w Internecie. To również świetne źródło utworów naszych ulubionych wykonawców muzycznych. O ile jednak w domu słuchanie kawałków przychodzi z łatwością, o tyle na mieście może to być uciążliwe – chyba, że akurat posiadamy subskrypcję YouTube Red. Jeśli jednak jej nie wykupiliśmy, trzeba posiłkować się aplikacjami, które pozwolą nam na odtwarzanie piosenek w tle. I właśnie takie Wam dzisiaj zaprezentuję!

 

AudioPocket BETA

 

 

To jedna z ciekawszych propozycji, nie tylko z powodu, że znajduje się oficjalnie w Sklepie Play, ale również dlatego, że jej użycie jest niezwykle proste i oferuje nam to, czego tak naprawdę potrzebujemy.

 

AudioPocket Beta to aplikacja idealna dla tych, którzy słuchają muzyki na YouTube i chcieliby to również robić poza domem mając przy tym wyłączony ekran i zaoszczędzony transfer, gdyż wideo jest im całkowicie zbędne. Korzystanie z AudioPocket jest banalne. Wystarczy, że wyszukamy pożądany przez nas utwór w aplikacji YouTube, a następnie w opcjach udostępniania wybierzemy omawiany program. I to wszystko! Muzyka zacznie grać, a my bez żadnych obaw możemy wygasić ekran i schować smartfona do kieszeni. A kiedy będziemy chcieli szybko wrócić do danego utworu, wystarczy, że w AudioPocket przejdziemy do historii.

 

AudioPocket BETA dostępne jest za darmo w Sklepie Play. Zawiera jednak płatności wewnątrz aplikacji, jednak można się bez nich obejść.

 

POBIERZ

 

OGYouTube

 

 

To jedyna aplikacja w tym zestawieniu, która nie będzie pochodzić ze Sklepu Play. Jej możliwości są jednak na tyle duże, że grzechem byłoby jej tutaj nie umieścić. Zobaczycie zresztą sami.

 

OGYouTube to… YouTube! Tak, wiem jak to brzmi. Kiedy jednak włączycie tę aplikację Waszą pierwszą myślą będzie, że chyba się pomyliliście albo ześlizgnął Wam się palec. Program wygląda niemalże identycznie, działa również identycznie, lecz jego funkcjonalność jest o wiele większa. Z OGYouTube odtworzymy wideo w tle, będziemy mogli słuchać audio podczas wygaszonego ekranu, a nawet uruchomić pobieranie. Wszystko w języku polskim, wszystko znane, wszystko lubiane i, pokuszę się nawet o to, wszystko poszukiwane.

 

Aplikację stworzył deweloper z forum xda. Poniżej znajdziecie link do jego tematu. Myślę, że jeśli szukacie alternatywy dla YouTube’a i nie chcecie instalować czegoś dodatkowego, być może to trafi w Wasze gusta.

 

LINK DO FORUM

 

Unpause me

 

 

Ostatnia propozycja, tym razem powracamy w ofertę Sklepu Play. Program prosty, intuicyjny i niewiele ważący. Czym się odznacza?

 

Aplikacja jest bardzo łatwa w użyciu. Posiada własną wyszukiwarkę, więc po włączeniu programu, wpisaniu poszukiwanego wykonawcy i wciśnięciu przycisku Play nie pozostaje nam nic innego do zrobienia, jak wygaszenie ekranu. To jest ważne! Wygaszenie, a nie zminimalizowanie aplikacji, gdyż wtedy utwór przestaje grać – co jest niestety dość smutne. Jednakże patrząc na darmowość, ascetyzm, w jakim została wykonana i szybkie działanie może to być udana propozycja dla okazyjnego odpalania.

 

Unpause me znajdziecie w Sklepie Play kompletnie za darmo, bez żadnych ukrytych opłat.

 

POBIERZ

 

To koniec naszego zestawienia. Pamiętajcie jeszcze o aplikacji, którą opisał jakiś czas temu Łukasz. Ja tymczasem mam nadzieję, że Wasze słuchanie muzyki z YouTube od dziś stanie się łatwiejsze i lżejsze dla Waszego pakietu danych. Hallelujah!

 

Jeśli jesteś deweloperem bądź sam znalazłeś ciekawą grę/aplikację i chciałbyś się nią podzielić, koniecznie wyślij mi wiadomość e-mail z propozycją. Dzielmy się naszymi znaleziskami!

 
Mega promocja na kartę microSD 32GB Samsunga!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.