top tygodnia gry

Sobota, 19 grudnia, dokładnie za 5 dni zasiądziemy przy wigilijnym stole i oddamy się radosnej, rodzinnej atmosferze… Ale zanim do tego dojdzie nie zapominajmy, że pora na Top Tygodnia! Dzisiejsze zestawienie gier jest o tyle wyjątkowo, że tematycznie poczujemy lekko klimat świat oraz poznamy kolejne produkcje stworzone przez naszych aktywnych forumowiczów. Sprawdźmy zatem, co tym razem udało im się zmajstrować!

 

Happy Worms Colours

 

 

Zaczniemy z polotem, kolorowo i logicznie zręcznościowo. Pierwsza propozycja to tytuł, który nie tylko zaabsorbuje nasze zwinne palce, ale również pobudzi do większej aktywności szare komórki. Warto również zaznaczyć, że jest to debiutancka produkcja tego zespołu. Za to całkiem udana.

 

W Happy Worms Colours zadaniem graczy jest wrzucenie robaków do odpowiedniego utworu. Brzmi nieskomplikowanie, lecz tak naprawdę cała zabawa w przesuwanie robaków wymaga niemałej uwagi, gdyż najmniejsza pomyłka może skutkować powtarzanie poziomu. Gra posiada dwa poziomy trudności – nie będziecie musieli zatem rwać sobie włosów z głowy, kiedy coś pójdzie nie tak. Ponadto każdy z poziomów różni się od poprzedniego – trzeba będzie przesuwać, łączyć, a nawet obracać. To wszystko czeka na Was w aż 80 zaprojektowanych etapach. Myślę, że przy takiej liczbie i takim urozmaiceniu rozgrywki prędko się z tą grą nie da rozstać.

 

Happy Worms Colours dostępne jest w Sklepie Play za darmo, lecz wersja ta oferuje jedynie 19 poziomów. By odblokować resztę, należy zaopatrzyć się w pełną wersję gry, która kosztuje 3,99 zł.

 

POBIERZ LINK DO TEMATU NA FORUM

 

Christmas Game

 

 

Ho, ho, ho! Mikołaj wszak już za nami, lecz przecież za kilka dni Boże Narodzenie. Stosy prezentów piętrzące się pod choinką są już pewnie w głowie niejednego, ale przecież ktoś je tam musi dostarczyć. I właśnie tym kimś będziemy my uszczęśliwiając dzieciaki z okolicznych domów. Przynajmniej tylko tak wirtualnie.

 

W tej grze wcielimy się w rolę Mikołaja, dostarczyciela prezentów. Nasze zadanie polega na zrzucaniu paczek do mijanych przez nas kominów. Całość oczywiście nie może być za prosta! Dlatego im lepsi będziemy, tym bardziej gra nas będzie utrudniać zadanie. Ekran zacznie przesuwać się szybciej, a my cóż… jeszcze pilniej i uważniej zaczniemy pilnować pojawiające się obrazy i zręcznie wrzucać paczki do odpowiednich otworów. Jeśli nam się nie uda, trzeba zacząć od początku. To prosta, szybka gra z rywalizacyjną nutą. A poza tym bardzo, bardzo świąteczna. Nie mogło jej tutaj zabraknąć!

 

Christmas Game pobierzecie ze Sklepu Play zupełnie za darmo. Śpieszcie się, dzieci czekają!

 

POBIERZ LINK DO TEMATU NA FORUM

 

Bee Hero

 

 

Chciałoby się napisać, że to kolejna wariacja Flappy Bird, lecz nie byłaby to do końca prawda. Mimo iż gra gameplayowa może przypominać nam wyżej wymienioną produkcję, to po dłuższym zapoznaniu ujrzymy w niej znacznie więcej możliwości.

 

Rozgrywka w Bee Hero będzie od nas wymagać operacji w kilku sprawach. Pierwsza to po prostu sterowanie lotem góra/dół. Druga to możliwość przyspieszania oraz zwalniania lotu. Trzecia to zdolności zabijania złych pszczół. Biorąc to wszystko w całość dostajemy grę, w której naszym zadaniem jest omijanie przeszkód przy jednoczesnym zbieraniu nektaru z kwiatów i unikaniu pszczół z wrogiego obozu. Do przejścia mamy 24 poziomy (plus 8 bonusowych) oferujące 3 typy rozgrywki, przyjemną dla oka grafikę oraz odprężającą rozrywkę.

 

Bee Hero pobierzecie w Sklepie Play zupełnie za darmo, warto więc zerknąć do tego owadziego świata.

 

POBIERZ LINK DO TEMATU NA FORUM

 

I tak oto kończymy dzisiejsze Top Tygodnia, w którym tematem były Gry naszych forumowiczów. Życzę wysokich wyników! I pamiętajcie.

 

Jeśli jesteś deweloperem bądź sam znalazłeś ciekawą grę/aplikację i chciałbyś się nią podzielić, koniecznie wyślij mi wiadomość e-mail z propozycją. Dzielmy się naszymi znaleziskami!

 

Jeśli chcecie zerknąć na poprzednie odsłony, zapraszam poniżej:

 

Gry naszych forumowiczów cz. I

Aplikacje naszych forumowiczów cz. I

Aplikacje naszych forumowiczów cz. II

 
Huawei Y6 w super cenie!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.