kominek1

 
Osoby z grubszym portfelem mogą pozwolić sobie na bardziej kosztowne prezenty. Wśród nich znajdą się flagowe smartfony czy tablety, drogie akcesoria lub nawet telewizory. Zapraszam na przegląd urządzeń, które z pewnością ucieszyłyby niejednego obdarowanego.
Smart TV
 
1. Chcąc być oryginalnym, możemy sprawić komuś…Smart TV! Moją propozycją jest Samsung Smart TV UE48J6300. Charakteryzuje się on pięknym designem, posiada zakrzywiony 48-calowy ekran. Ten telewizor przykuwa uwagę, nawet gdy jest wyłączony. Ponadto, urządzenie pracuje na systemie operacyjnym Tizen. Może ono włączyć się w chwili, gdy włączy się alarm w Twoim telefonie, a następnie wyświetli na ekranie niezbędne informacje – kalendarz dnia, prognozę pogody itd. Synchronizacja z urządzeniami mobilnymi jest szybka i łatwa do opanowania. Jego cena to jedyne 2999 zł. (Zdjęcie telewizora prezentuje powyższa grafika).
 
Huawei Watch
 
2. Wspaniały zegarek Huawei Watch, który z pewnością sprawi, że na twarzy obdarowanego pojawi się uśmiech. Zegarek jest po prostu piękny. Działa na systemie Android Wear. Wykonany został ze stali nierdzewnej, ekran z kolei zrobiony jest z szafirowego szkła. W zależności od wersji, można go dostać już od 1699 zł.
 
Samsung Galaxy S6 Edge+
 
3. Samsung Galaxy S6 Edge+ to najlepszy telefon z Androidem obecnie na rynku. Odstaje od konkurencyjnych produktów nietuzinkowym designem. Każda osoba, która otrzyma go w prezencie, z pewnością się bardzo ucieszy. Na temat jego użytkowania pisałem w tym artykule. Jego ceny zaczynają się od 3199 zł.
 
Parrot Bebop Drone
 
4. Parrot Bebop Drone – solidny, bezpieczny i lekki dron dla każdego! Posiada silny procesor oraz 8 GB pamięci wewnętrznej flash. Zapewnia optymalną stabilność równocześnie z doskonałą sterownością, dzięki wykorzystaniu akcelerometru, żyroskopu, czujnika ultradźwiękowego itd. Jego aparat posiada to 14 MPx sensor ze stabilizacją cyfrową na 3 osiach, co pozwala na robienie doskonałych zdjęć i kręcenie nieporuszonych filmów. Bez problemu połączymy go z naszym smartfonem, czy tabletem. Jego cena to jedyne 2429 zł.
 
Lenovo Yoga Tablet 2
 
5. Lenovo Yoga Tablet 2 to jeden z lepszych tabletów na rynku. Dostępna wersja charakteryzuje się 10,1-calowym wyświetlaczem, czterordzeniowym procesorem Intel Atom, dyskiem SSD 32 GB i systemem Windows 8.1. Kupimy go za 1699 zł.
 
Sony Xperia Z5 Premium w bardzo niskiej cenie!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.