top tygodnia aplikacje

Dzisiejszym Top Tygodnia zagniemy trochę czasoprzestrzeń i powrócimy do Czarnego Piątku. W niedzielny wieczór każdy powinien czuć się zrelaksowany, a to dobry czas do zapoznania się z ofertą sprzedażową, zwłaszcza taką, która zawiera w sobie znaczne obniżki. Przyjrzyjmy się zatem kilku najciekawszym aplikacjom, które można nabyć w znacznie niższych cenach niż dotychczas.

 

n7player Music Player

 

 

Jak sama nazwa wskazuje jest to odtwarzacz muzyki. Jeśli więc poszukiwaliście od jakiegoś czasu jakiejś ciekawej, dobrej i nieprzetestowanej dotąd opcji to warto się nią zainteresować. Zwłaszcza, że już za chwilę przybliżę Wam możliwości tejże aplikacji.

 

Główną cechą odróżniającą ten program od innych jest fenomenalnie rozwiązany interfejs. Wszystko widzimy jak na dłoni. Dobieranie wielkości czcionki do artystów na podstawie ilości odsłuchań, intuicyjne przejście do katalogu okładek, automatyczne pobieranie okładek i oczywiście wbudowany Equalizer. Kompleksowy program, który powinien zadowolić każdego miłośnika muzyki.

 

Do pobrania w Sklepie Play teraz za jedyne 4,91 zł.

 

POBIERZ

 

PDF Scanner PRO: Docs scan+OCR

 

 

Ilekroć my potrzebę wykonania skanu danego dokumentu, ale niestety nie posiadamy bądź nie mamy akurat pod ręką odpowiedniego do tego urządzenia. Na szczęście w dzisiejszych czasach wystarczy do tego celu smartfon z odpowiednią aplikacją. I to jest właśnie jedna z nich.

 

Dzięki tej aplikacji jesteśmy w stanie zeskanować dany dokument robią mu po prostu zdjęcie. Następnie wystarczy skorzystać z funkcji obecnych w programie, by efekt końcowy przypominał zwyczajny ekran. Świetnie jest to ukazane na wideo, gdzie nawet opcję perspektywy poprawi za nas telefon. Ponadto aplikacja potrafi odczytywać tekst (który możemy udostępnić) oraz zapisywać pliki w formacie PDF i .jpg. Wszystko prosto, intuicyjnie, szybko.

 

Aplikacja w Sklepie Play kosztuje 4,91. Warto się pospieszyć!

 

POBIERZ

 

aitype klawiatura Plus + Emoji

 

 

Wybór klawiatury nie jest zawsze prosty. Czasami zdarzają się takie sztuki, które dłużej się pobierają aniżeli są przez nas używane. Na szczęście w przypadku tej propozycji, liczba odrzuceń jest znikoma. Dlaczego? Zaraz sami się przekonacie.

 

Za pomocą aitype będziemy pisać sprawniej, szybciej oraz bardziej kolorowo. Aplikacja posiada słownik, który wyłapie nasze błędy i automatycznie je poprawi (co wcale nie znaczy, że za pomocą jednego kliknięcia nie cofniemy decyzji programu). Oprócz tego wspiera technikę pisania bez odrywania palca od ekranu tzw. swype. A na dokładkę dodaje ponad 800 Emoji, które stanowią świetne uzupełnienie bądź nawet wystarczający komentarz nie wymagający słów.

 

Cena promocyjna w Sklepie Play wynosi 9,83 zł.

 

POBIERZ

 

BIG Launcher

 

 

Być może zdarzały się Wam sytuacja, kiedy trzeba było dziadkom czy nawet rodzicom przeczytać coś na ekranie smartfonie. Dzięki tej aplikacji nie tylko sami sobie poradzą, ale równie ucieszą się z coraz przyjemniejszego doświadczania nowej technologii.

 

BIG Launcher to launcher sprawiający, że wszystko na ekranie naszego telefonu jest znacznie, ale to znacznie większe. To zdecydowanie pomoże osobom ze słabszym wzrokiem oraz tym, które nie zawsze potrafią celnie trafić w małe ikonki. Wszystko jest duże oraz przejrzyste. Ponadto możemy sobie sami wybrać motyw aplikacji, tym samym nadając jej naszego charakteru i konfigurując wedle własnych upodobań. Cała obsługa odbywa się przy pomocy pojedynczych dotknięć – kompletnie zrezygnowany z jakichkolwiek przesunięć, by nie wprowadzać zbędnych komplikacji.

 

BIG Launcher kupicie teraz w Sklepie Play za 9,99 zł.

 

POBIERZ

 

Smart Launcher Pro 3

 

 

I ostatnia propozycja na dziś – dla odmiany w regularnej cenie. Launcher, tym razem jednak skierowany w stronę innego segmentu użytkowników. To raczej aplikacja dla tych, którzy lubią bałaganić do tego stopnia, że się w tym gubią, ale później zawsze wszystko wysprzątają „na błysk”.

 

Taki właśnie jest Smart Launcher Pro 3. Dzięki tej aplikacji nasze zaśmiecone pulpity, system zagracony dziesiątkami aplikacji zostaną uporządkowane i zorganizowane w taki sposób, że wszystko znajdziecie w mgnieniu oka. Launcher sam lub też z Waszą pomocą przydzieli aplikacjom odpowiednie kategorie, a następnie przydzieli je danym folderom. Dzięki czemu nie dość, że nasza biblioteka stanie się przejrzysta, to by jeszcze bardziej usprawnić pracę programiście zainstalowali w aplikacji lokalną wyszukiwarkę. A o czym warto jeszcze wspomnieć! Launcher jest w pełni konfigurowalny wizualnie.

 

Zgarniecie go teraz z Sklepu Play w cenie 13,01 zł.

 

POBIERZ

 

W ten sposób dobrnęliśmy do końca. Mam nadzieję, że coś Wam wpadło w oko i udało się skorzystać z dobrej oferty.

 

Jeśli jesteś deweloperem bądź sam znalazłeś ciekawą grę/aplikację i chciałbyś się nią podzielić, koniecznie wyślij mi wiadomość e-mail z propozycją. Dzielmy się naszymi znaleziskami!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.