ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

[OC #9] Kupuj z tymi kodami, a oszczędzisz mnóstwo pieniędzy! Vol.2

Autor: Paweł Bilski Kategoria: Artykuły
OC 9

Witam wszystkich w dziewiątym odcinku Okazji Cenowych. Dało się zauważyć, że zeszły odcinek przypadł Wam do gustu. Co więc powiecie na więcej kodów rabatowych?

Ostatnie promocje jak się domyślacie nie miały miejsca tylko i wyłącznie w Chinach. W Stanach Zjednoczonych szum robi teraz Cyber Poniedziałek, który niestety dla nas – ludzi mieszkających w Polsce nie jest aż tak łakomym kąskiem jak dla Amerykanów. Mamy jeszcze oczywiście Czarny Piątek, i jak się domyślacie – i tutaj sklepy zaczynają wariować. Po drodze mieliśmy też amerykańskie Święto Dziękczynienia, i uwierzcie, że każda z tych okazji jest dobra, aby przyciągnąć klienta.

Ostatnio dużym zainteresowaniem cieszyły się wspomniane na wstępie kody rabatowe. Mam więc dla Was kolejne propozycje, które możecie wykorzystać na praktycznie cały nieprzeceniony sklepowy asortyment. Jedziemy!

Kurs dolara na dzień 25.11.2015 – 4,02zł (jeśli nie mamy konta walutowego to pamiętamy oczywiście, że każdy bank ma swój własny – często niesprzyjający kurs)

LeTV 1s

LETV 1S

Tego smartfona bardziej oczytanej publiczności chyba przedstawiać nie trzeba. Kiedyś chyba nawet o nim wspominałem, ale warto to zrobić jeszcze raz. Od 27 do 30 listopada zakupicie go za jedyne 169,99 dolarów! Jeśli powiem, że jest to świetna cena to po prostu bym skłamał – ona jest rewelacyjna. Spójrzcie co dostajecie w zamian:

letv 1s1

Sklep: aliexpress

Link: KLIK

Cena: 169,99 $ ~ 680zł

Sell-Coupon-Codes-660x320

Jeśli chodzi o konkretne produkty to tyle. Nie oznacza to jednak, że to koniec dzisiejszego odcinka. Przed Wami propozycje sklepów, a wraz z nimi kody rabatowe, które możecie tam wykorzystać

GearBest

blackfriday2015

Na Gearbest.com już od czwartku do piątku 27 listopada będziecie mogli upolować ciekawe produkty w naprawdę niskich cenach. Jeśli rzeczy Was interesujące jednak nie są przecenione, to skorzystajcie z tego kodu – Thanksgiving2015. Kupon oferuje 10% zniżkę na nieprzecenione produkty w sklepie. Uwaga! Kupon jest ważny do 12 grudnia 2015.

Everbuying

everbuying black friday

Jak możecie się domyślić – i tutaj promocje będą obecne na każdym kroku. W terminie od 24 do 29 listopada na Everbuying.com każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Jeśli jednak znowu trafiliście na produkt w pierwotnej cenie, to polecam podczas składania zamówienia użyć kodu – PREBLACK2015. Dzięki temu zyskacie skromne 5% rabatu.

Na dziś to wszystko. Jak widzicie szał zakupów w zaczynającym się okresie przedświątecznym nie zwalnia tempa. Mam nadzieję, że i w tym tygodniu znajdziecie coś dla siebie. My standardowo widzimy się w następną środę. Bywajcie!

„Okazje Cenowe” – Seria wpisów mojego autorstwa, w której co tydzień będę prezentował aktualne promocje urządzeń mobilnych w zagranicznych sklepach internetowych.

Sprawdź najnowsze wpisy