ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

[TT#7] Postapokaliptyczne Top Tygodnia, przygotuj się na nadejście nowego Fallouta

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Aplikacje
top tygodnia aplikacje

Niedzielny wieczór, a to znaczy, że pora na zestawienie Top Tygodnia Aplikacji. Dzisiaj będzie wyłącznie postapokaliptycznie. Aplikacje, które nie tylko przydadzą się w życiu codziennym, ale również wprowadzą do niego nieco klimatu z wielkich ekranów. A przecież nie zawsze musi być poważnie, prawda?

Fallout C.H.A.T.

fallout chat

To pierwsza część naszej postapokaliptycznej przygody. Każdy fan świata Fallouta z pewnością kojarzy, jakim stylem graficznym charakteryzuje się ta seria. W jak przyjemny dla oka sposób poprowadzona została kreska. A co powiedzielibyście na taką aplikację do wiadomości?

Niestety, jest jeden mały haczyk. Wbrew pozorom Fallout C.H.A.T. to nie jest typowy komunikator jak np. Messenger czy program SMS. Aplikacja ta umożliwia nam pisanie treści, a nawet dodanie ze swojej bazy ponad 60 grafik czy animacji bezpośrednio nawiązujących do produkcji studia Bethesda. By jednak wysłać wiadomość, musimy już skorzystać z zewnętrznej, osobnej aplikacji, który nam w tym pomoże, gdyż to co stworzymy w Fallout C.H.A.T. będzie tylko obrazkiem. Niemniej, odznaczającym się świetnym klimatem!

Aplikacja znajduje się w Sklepie Play zupełnie za darmo, a we wnętrzu nie znajdziecie żadnych mikropłatności. Warto zatem ją sprawdzić i wprowadzić znajomych w klimat naszej ulubionej produkcji.

POBIERZ

Fallout Pip-Boy

fallout pipboy

Teraz przejdźmy do drugiej propozycji nawiązującej do świata postapo. Premiera Fallouta 4 już za dwa dni, a co za tym idzie warto być do niej w pełni przygotowanym. Dlatego zaproponuję Wam coś, co zdecydowanie bardziej wprowadzi Was w rozgrywkę.

Do czego przy nam się Fallout Pip-Boy? To bardzo proste. Będziemy mieli podgląd statystyk naszego bohatera, dostęp do inwentarza. Ułatwi nam to również sprawdzanie mapy oraz obsługę radia. Dobrze wiemy, że podczas rozgrywki irytujące bywają chwile robienia sobie przerw na wchodzenie do Menu. Tutaj mamy wszystko pod ręką i to w każdym czasie. Co więcej, będziemy mieli okazję do pogrania w mini-gierki, by odsapnąć od olbrzymiego świata.

Fallout Pip-Boy dostępny jest w Sklepie Play totalnie za darmo, więc nie czekajcie na ostatnią chwilę tylko czym prędzej zaopatrzcie się w niezbędne akcesoria.

POBIERZ

W ten oto sposób dobiegliśmy do końca naszego zestawienia. Mam nadzieję, że Fallout 4 okaże się tak dobry, jak wszyscy na to liczą. A my widzimy się już za tydzień. Do zobaczenia!

Jeśli jesteś deweloperem bądź sam znalazłeś ciekawą grę/aplikację i chciałbyś się nią podzielić, koniecznie wyślij mi wiadomość e-mail z propozycją. Dzielmy się naszymi znaleziskami!

Sprawdź najnowsze wpisy