[TT#7] Chodzący Oktotata, spedycyjna kariera w kurierce oraz izometryczy Call of Duty, czyli Top Tygodnia Gry

Kamil Lewicki Kamil Lewicki Artykuły
top tygodnia gry

Przed nami kolejne zestawienie gier w cotygodniowym Top Tygodnia. Dzisiaj będzie nieco luźniej, skupimy się na rzeczach bardziej relaksujących, tytułach, które z powodzeniem uruchomimy w ciężki dzień, by choć na chwilę oderwać się od codziennego świata. Ale oczywiście nie będzie do końca cicho. Wojna wciąż trwa.

Octodad: Dadliest Catch

[youtube]https://youtu.be/zHgTF6YLUnE[/youtube]

Zacznę od produkcji, która jest naprawdę duża. To tytuł przeznaczony nie tylko dla dzieci, ale również dla nieco większych graczy szukających ciekawych rozwiązań w sferze mobilnej rozrywki. Co więcej, mimo konceptu, który na pierwszy rzut oka wydaje się nieco infantylny, możemy powiedzieć, że ta gra ma w sobie pewną dozę dojrzałości.

Octodad: Dadliest Catch to pozycja, w której wcielamy się w Oktotatę – ośmiornicę żyjącą w ludzkim świecie i udającą człowieka. Naszym zadaniem będzie poradzić sobie z fizycznością głównego bohatera. Wszak nie jest ona dostosowana do codziennego, człowieczego życia będąc w dodatku mężem oraz ojcem. Będziemy musieli dbać o swoją konspirację, dzięki czemu w znacznym stopniu wczujemy się w głównego bohatera.

Grę studia Young Horses znajdziemy w Sklepie Play w płatnej wersji. Kosztuje dosyć sporo, gdyż jest to kwota rzędu 22,89 złotych, lecz patrząc na to, co Octodad: Daliest Catch oferuje, warto to przemyśleć.

POBIERZ

RGB  Express

Każdy fan spedycji poczuje się tutaj jak w domu. Prosta, kolorowa gra, w której trzeba trochę pogłówkować, a następnie podziwiać efekty naszego twórczego myślenia. I oczywiście cieszyć się z sukcesu.

Naszym zadaniem w RGB Express jest dostarczenie paczki do każdego z domów. Rzecz z pozoru wydająca się prosta, w późniejszym czasie wymagająca jednak chwili zastanowienia i szybkiego oszacowania wypadków drogowych. Dostajemy mapę z drogami i domami. W tym momencie pierwsze skrzypce odgrywa nasza wyobraźnia i staramy się stworzyć jak najdogodniejsze trasy dla naszych kurierów. Jeśli to już mamy gotowe wystarczy ich puścić w ruch! I czekać, co się wydarzy.

RGB Express dostaniemy w Sklepie Play kompletnie za darmo, więc jeśli tylko czujecie w sobie żyłkę do kurierskiego biznesu, czym prędzej pobierajcie grę na swoje smartfony.

POBIERZ

Call of Duty: Heroes

[youtube]https://youtu.be/oi1wbfemIbg[/youtube]

Trochę inne spojrzenie na jakże popularną serię gier FPP, w której tempo akcji nie daje ani chwili na zaczerpnięcie oddechu. Jak to jednak wygląda tutaj? Trochę bardziej strategicznie.

W Call of Duty: Heroes naszą uwagę przykuje nie tylko strzelanie, ale również rozwój naszej bazy, należące do nas jednostki oraz bronie. Przejmiemy dowodzenie nad legendarnymi postaciami. Dla fanów serii CoD z pewnością miło się będzie znów zobaczyć z żołnierzami z Modern Warfare, Black Ops II czy pozostałych części. Price, Soap… Oni wszyscy tutaj są! Są dostępne trzy modele rozgrywki: PvP, kampania oraz survival. Każdy zatem się w czymś odnajdzie.

Co najlepsze, Call of Duty: Heroes dostępne jest do pobrania ze Sklepu Play zupełnie za darmo. Nie zastanawiajcie się dłużej, tylko sprawdzajcie jak wygląda Call of Duty w rzucie izometrycznym!

POBIERZ

W ten oto sposób dobiegliśmy do końca naszego zestawienia. Mam nadzieję, że znaleźliście coś dla siebie. Widzimy się już za tydzień. Do zobaczenia!

Jeśli jesteś deweloperem bądź sam znalazłeś ciekawą grę/aplikację i chciałbyś się nią podzielić, koniecznie wyślij mi wiadomość e-mail z propozycją. Dzielmy się naszymi znaleziskami!

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy