top tygodnia gry

Nic nie jest w stanie powstrzymać nieustannie biegnącego czasu. Od poprzedniej soboty minął znów tydzień, a wiec to czas na kolejną porcję gier w Top Tygodnia. Nieco tematycznie zajmiemy się dzisiaj czasem – będzie trochę futurystycznie, osiągniemy zawrotne prędkości oraz wyczekamy odpowiedniej chwili. Zagrajmy więc w… grę!

 

Sniper X with Jason Statham

 

 

Zaczniemy od końca. Propozycja dla fanów zarówno strzelanek, jak i filmów akcji. Głosu dla tej produkcji udzielił sam Jason Statham znany m. in. z serii Transporter bądź Niezniszczalni. Moim zdaniem pasuje świetnie, a sam tytuł gry sygnowany jego nazwiskiem to świetny chwyt marketingowy.

 

Wcielamy się w skórę Snipera X należącego do jednostki SPEAR, a naszym zadaniem jest, jak się łatwo domyślić, pokonać terrorystów i uniemożliwić im zrealizowanie swoich niecnych planów. Będziemy mogli zwalniać czas, by dokładnie namierzyć swój cel, zobaczymy w zwolnionym tempie świetnie oddany strzał oraz będziemy nagradzani za jak najdokładniejsze trafienia. Co więcej, luźna grafika uprzyjemni nam rozgrywkę i pozwoli wczuć się w cały ten rozrywkowy klimat. Pobawimy się dronami, ulepszymy naszą broń, a przede wszystkim uratujemy świat z Jasonem Stathamem. Czy to nie spełnienie marzeń każdego dużego chłopca?

 

sniper 1

 

Sniper X with Jason Statham dostępny jest w Sklepie Play zupełnie za darmo. Wewnątrz produkcji znajdziemy jednak mikropłatności, na które oczywiście nie musimy zwracać uwagi. To jak, strzelamy?

 

POBIERZ

 

Need for Speed Most Wanted

 

 

Owszem, gra może i stara, lecz kto nie wspomina dobrze tej części z serii NFS? Myślę, że każdemu ta pozycja przypadła do gustu. Na telefony jest już dostępna od jakiegoś czasu, lecz w Sklepie Play można znaleźć tylko płatną wersję tej produkcji. Co jeśli jednak przyjdzie nam za nią zapłacić grosze? Dosłownie. Oferta idealna dla tych, którzy jeszcze nie poczuli mocy Most Wanted na Androidzie.

 

Nie będę może się zbytnio rozpisywać przy tym tytule, gdyż wydaje mi się, że wszyscy wiedzą o co chodzi. W Need for Speed Most Wanted znajdziemy ponad 40 samochodów znanych (kochanych, uwielbianych, podziwianych… ach!) na całym świecie. Ponadto będziemy mogli zmodyfikować swój ulubiony „wózek”, by z jeszcze większą klasą wysuwać się na prowadzenie. Electronic Arts zadbało również o potrzeby graczy i wybór opcji sterowania – dostępne jest zarówno ściąganie się z wykorzystaniem żyroskopu bądź przy pomocy dotykania. Chcecie wiedzieć coś jeszcze? Być może przypomnę jeszcze, że wewnątrz produkcji znajdziemy takie auta jak SRT Viper GTS czy Porsche 911 Carrera S.

 

nfs 1

 

A teraz najlepsza część tej oferty. Need for Speed Most Wanted dostępny jest w Sklepie Play w cenie… 40 groszy! I teraz odpowiedzcie sobie sami na pytanie, czy taką okazję można przegapić?

 

POBIERZ

 

Dead Space

 

 

To produkcja również znana z dużych ekranów, dostępna wcześniej już na PC oraz konsole. Niemniej to wciąż horror sci-fi, którym warto się zainteresować. Wciągająca historia, wygodne sterowanie, przyjemna dla oka grafika oraz… cena. Tak, to również kosztuje mniej niż pół złotówki!

 

W Dead Space staramy się po prostu przeżyć. Znajdujemy się na statki kosmicznych, gdzie z każdego kąta może na nas wylecieć obcy, a my musimy go bez skrupułów pozbawić kończyn, aż w końcu życia. Posługujemy się różnym rodzajem broni, od lasera, przez plazmę po zwykłe karabinki. Ciemne i ciasne korytarze wyjątkowo dobrze oddają klimat niebezpieczeństwa i mroku, jaki czeka na naszego bohatera za każdym rogiem bądź każdą śluzą. Mimo to, nie chcemy wyłączać tej gry. Dead Space przyciąga do ekranu na długie godziny!

 

ds 1

 

Produkcja ta, jak już wyżej wspomniałem również w Sklepie Play została przeceniona na 40 groszy. Czy jest na co czekać? To po prostu trzeba mieć.

 

POBIERZ

 

W ten oto sposób dobrnęliśmy do końca naszego zestawienia. Mam nadzieję, że ta lista trafi w Wasze gusta i spędzicie ten tydzień solidnie wykorzystując moc swoich akumulatorów w smartfonów bądź wspomagając się power bankami. A tymczasem borem lasem, do zobaczenia!

 

Jeśli jesteś deweloperem bądź sam znalazłeś ciekawą grę/aplikację i chciałbyś się nią podzielić, koniecznie wyślij mi wiadomość e-mail z propozycją. Dzielmy się naszymi znaleziskami!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.