[TT#3] Poznaj nowych ludzi, miej wszystkie gazetki w jednym miejscu i radź sobie bez biletu, czyli Top Tygodnia w aplikacjach

Kamil Lewicki Kamil Lewicki Aplikacje
top tygodnia aplikacje

Kalendarz wskazuje niedzielę, a więc to znak, że dzisiejsze Top Tygodnia zostanie poświęcone aplikacjom. Porcja o tyle interesująca, co skierowana do trzech grup ludzi – zakupoholików, podróżnych komunikacją miejską oraz otwartych na nowe znajomości. Zapraszam!

nowfy – nowoczesna społeczność

To bardzo ciekawie zapowiadająca się aplikacja. Niestety dopiero „zapowiadająca się”, bo jej sukces możliwy jest dopiero, kiedy większość zacznie z niej korzystać. Zamysłem aplikacji jest zapoznawanie się z nowymi ludźmi, ale w momencie, kiedy akurat znajdują się w pobliżu.

Jak to działa? Na podstawie lokalizacji i bluetooth jesteśmy w stanie zlokalizować w pobliżu osoby, które mogą nas zainteresować. I wcale nie będzie to zasada na chybił-trafił. nowfy pozwala „scharakteryzować” swoją osobę za pomocą tagów, dzięki czemu ktoś trzeci z łatwością stwierdzi, czy warto się nami zainteresować. Co więcej, aplikacja umożliwia czatowanie. To może być świetny program dla osób przełamujących swoją nieśmiałość bądź dla ludzi szukających nowych znajomości. Intuicyjność, pełna kontrola, a przede wszystkim brak opłat zachęca do wypróbowania aplikacji w swoim mieście.

Nie bójcie się. To nie kolejny Tinder czy podobny randkowy twór. Poza tym pamiętajcie, im więcej użytkowników, tym większe pole do popisu!

POBIERZ

Blix Gazetki Kupony

[youtube]https://youtu.be/Y1iZ9nmKpbw[/youtube]

Jeśli uważasz, że wycinanie lasów Amazonii jest złe, ta aplikacja jest z pewnością dla Ciebie. Dzięki niej przestaniesz interesować się reklamową makulaturą, bo wszystko będziesz mieć pod ręką. Wygodnie, szybko i z przypominajką.

Blix to aplikacja skupiająca w sobie gazetki reklamowe mnóstwa sklepów. Znajdziemy w niej oferty takich sieci jak np. Auchan, Media Markt czy Żabka. Wszystko w jednym miejscu, bez konieczności pobierania pdf, bez konieczności błądzenia w przeglądarce. Sama aplikacja jest niezwykle schludna i czytelna, a łatwość i możliwości personalizacji jej pod siebie tym bardziej zachęcają do porzucenia innego sposobu przeglądania ofert reklamowych.

To jak, oszczędzimy Amazonię?

POBIERZ

Kontrola biletów Wrocław

[youtube]https://youtu.be/0LEwh68Eiio[/youtube]

Aplikacja ograniczona dość terytorialnie, bo mimo iż ściągnąć może każdy, to pożytek mieć będą jedynie mieszkańcy Wrocławia. Niemniej warto o niej napisać. Życie pisze różne scenariusze, a my sami możemy mieć słabszy dzień. Jak nam więc pomoże Kontrola biletów Wrocław?

Zasada działania jest bardzo prosta. Dane pobierane są z ogólnodostępnej strony internetowej traktującej o terminach kontroli biletów we Wrocławiu, a następnie przedstawiane są w wygodnej formie, w okienku aplikacji. To kolejny przykład tego, że nie trzeba już błądzić po stronach w Sieci, by znaleźć to czego szukamy – programy w tym momencie wypadają o wiele lepiej. Jeśli więc wyszedłeś z domu i zauważyłeś brak swojego biletu miesięcznego bądź legitymacji, lepiej sprawdź czy przypadkiem nie lepiej zrobić sobie spacer. Aplikacja jest dość świeża, wkrótce jej funkcjonalność wzrośnie m.in. o widget. Warto więc zwrócić na nią uwagę mieszkając i korzystając z komunikacji miejskiej we Wrocławiu.

Wszyscy, którym choć raz zdarzyła się wyżej opisana sytuacja już chyba wiedzą, co powinni zrobić.

POBIERZ

W ten oto sposób dobrnęliśmy do końca naszego zestawienia… A teraz pewnie nie umiecie się już doczekać bramek dla Polski w meczu z Irlandią. Łączmy się więc w kibicowaniu i do zobaczenia za tydzień!

Jeśli jesteś deweloperem bądź sam znalazłeś ciekawą grę/aplikację i chciałbyś się nią podzielić, koniecznie wyślij mi wiadomość e-mail z propozycją. Dzielmy się naszymi znaleziskami!

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy