najlepsza oferta na kartę

Najlepsza oferta na kartę w 2022 roku – nasze propozycje do 20, 30 i 40 zł

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Artykuły

Poza wyborem dobrego smartfona warto mieć taryfę u operatora, z której będziemy zadowoleni. Jeśli interesuje was najlepsza oferta na kartę, to dobrze trafiliście. Po lekturze tego tekstu poznacie kilka ciekawych propozycji w różnych cenach.

Najlepsza oferta na kartę do 20 zł

najlepsza oferta na kartę

Zaczynamy od najskromniejszego budżetu, który wynosi 20 zł miesięcznie. W tej kwocie nie można spodziewać się cudów, ale nie oznacza to, że operatorzy nie mają nic do zaproponowania. Jeśli sporo dzwonicie i wysyłacie dużo SMS-ów, ale nie potrzebujecie bardzo dużo internetu, dobrym rozwiązaniem będzie Bez limitu S w T-Mobile. Za równo 20 zł miesięcznie dostajemy nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz 1 GB internetu. Do tego dochodzi 7 GB w ramach bonusu po doładowaniu. W Play w tej samej cenie dostaniemy tylko rozmowy i SMS-y, a w Plusie tylko rozmowy, tyle że możemy liczyć na internet po doładowaniu.

Jeśli ktoś z telefonu korzysta naprawdę niewiele i szuka możliwie najtańszej oferty na rynku, która da mu aktywne konto, powinien się zainteresować ofertą Virgin Mobile, a konkretnie pakietem #Mini 9. Kosztuje on tylko 9 zł miesięcznie i zapewnia 300 minut do wszystkich sieci, 300 SMS-ów i symboliczny 1 GB internetu.

Co jeśli potrzebujecie więcej internetu, a macie mocno ograniczony budżet? Wtedy takiej sytuacji najlepiej zainteresować się ofertą głosową w Heyah 01. Za 19,99 zł miesięcznie otrzymujemy nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a do tego 20 GB internetu. Nie jest to typowa oferta na kartę, a subskrypcja z automatyczną płatnością. Umowy z operatorem jednak nie podpisujemy i w każdej chwili możemy przestać korzystać z oferty, więc jest to propozycja warta rozważenia.

Najlepsza oferta na kartę do 30 zł

najlepsza oferta na kartę

Czas nieco zwiększyć budżet. Warto zainteresować się pakietem w Plushu, który kosztuje dokładnie 30 zł miesięcznie. Uwzględniając bonusy po doładowaniu, będziemy mieli nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, 30 GB internetu (15 GB z pakietu i 15 GB jako bonus po doładowaniu), dodatkowe 10 GB na YouTube’a i TikTkoka oraz nielimitowany transfer na Facebooka, Messengera, Instagrama i WhatsAppa.

Jeśli na Facebooku i Instagramie zbyt dużo nie przesiadujecie, a oglądacie dużo filmów np. na Playerze czy Netflixie, możecie rozważyć ofertę Bez limitu L w T-Mobile. Tam również są nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz łącznie 30 GB internetu. Zamiast transferu na aplikacje społecznościowe magentowy operator dorzuca jednak usługę Supernet Video. W efekcie pakiet GB nie zużywa się, gdy korzystamy z popularnych aplikacji streamingowych typu Netflix, Player, Polsat Box Go, TVP Stream itp.

Jeśli podoba wam się formuła oferty subskrypcyjnej, w której wszystkim zarządzacie przez aplikację, może przypaść wam do gustu plan za 30 zł w Orange Flex. Tam macie nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, 30 GB internetu, dodatkowe 4,18 GB w roamingu w UE i nielimitowany transfer dla 11 aplikacji społecznościowych.

Najlepsza oferta na kartę do 40 zł

najlepsza oferta na kartę

Dysponując kwotą 40 zł miesięcznie na usługi telekomunikacyjne w telefonie, warto zainteresować się ofertą SOLO XXL Next w Play na kartę. Rozmowy, SMS-y i MMS-y mamy w niej bez limitu. Nielimitowany jest również internet, z tym że 50 GB jest z pełną prędkością (o ile będziemy doładowywać konto w aplikacji mobilnej Play24. Inaczej dostaniemy tylko 25 GB z pełną prędkością). W propozycji fioletowego operatora mamy też dostęp do 5G.

Czytaj także: Abonament komórkowy – czy ktokolwiek powinien jeszcze myśleć o takiej ofercie?

Inna warta rozważenia opcja to pakiet za 40 zł w Plushu na kartę. Tam też mamy nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, 20 GB internetu (do tego dochodzi kolejne 15 GB w ramach bonusu po doładowaniu), nielimitowany transfer na YouTube’a i TikToka oraz brak limitów GB na Facebooka, Messengera, Instagrama i WhatsAppa. W tym pakiecie jest też 5G i to ważna informacja. Plush to marka należąca do Plusa, a 5G oferowane przez tego operatora wyróżnia się na rynku dużym zasięgiem i oddzielnymi częstotliwościami, na których działa.

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy