Real Boxing premium i inne gry w pakiecie o wartości 351 $ na dużej wyprzedaży!

Artykuły

Humble Mobile Bundle

 
Jeżeli lubicie promocje to warto skorzystać z najnowszego Humble Bundle (15). Pakiet obejmuje sześć wspaniałych gier za bardzo niską cenę. Wszystkie te tytuły kosztowałyby w sumie około aż 351 $, w przypadku gdyby kupowane były oddzielnie w Google Play. Najbardziej wartościowa jest polska gra Real Boxing wraz z całą zawartością premium! Teraz wszystko można dostać za na nieco ponad 4 $.
 
Co około dwa tygodnie, zespół Humble Bundle oferuje wiele wspaniałych gier mobilnych, dzięki czemu użytkownicy mogą zaoszczędzić na wielu tytułach. Jest to świetny sposób, aby zdobyć kilka popularnych produktów i pomóc w akcji charytatywnej. Co więc przynosi 15 edycja wyprzedaży dla telefonów komórkowych? Spójrzmy:
Jeśli zapłacisz 1 $ lub więcej, możesz odblokować:

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]
  • Trouserheart – przygodowa gra akcji o wartości 12,66 zł!
  • Real Boxing w wersji premium (bijatyka).
  • Governor of Poker 2 również w wersji premium – gra karciana.

Aby uzyskać kolejne trzy gry, musisz pokonać średnią (obecnie oscylującą wokół 4.37 $):

  • Great Little War Game 2 – strategia.
  • Tiny Guardians – strategia warta 14,99 zł w Google Play!
  • Desert Golfing o wartości 5,88 zł w sklepie Google.

Przypomnijmy, że wszystkie tytuły oferowane tutaj, są wolne od DRM. Ponadto można wybrać na które organizacje charytatywne zostaną przekazane pieniądze. Podoba Wam się taki pakiet?
 
źródło: humble bundle, własne


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x