elektronika na dzień kobiet

Elektronika na Dzień Kobiet — oto nasze propozycje prezentów

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Artykuły

Już jutro obchodzimy Dzień Kobiet — poza kwiatami i słodyczami prezentem na tę okazję może być również elektronika. Przygotowaliśmy kilka propozycji urządzeń, które mogą sprawdzić się w roli upominku 8 marca. Jeśli nie macie jeszcze pomysłu, co kupić na ten dzień, nasze zestawienie może być dla was pomocne.

Elektronika na Dzień Kobiet

Kwiaty rozdawane 8 marca to już w zasadzie tradycja, ale nie oznacza to, że na tej formie prezentu trzeba poprzestać. Jeśli chcielibyście kupić upominek w formie elektronicznego gadżetu, to dobrze trafiliście. Poniżej znajdziecie nasze propozycje wraz z odnośnikami do znanych sklepów z elektroniką.

Smartwatch lub opaska sportowa

Smartwatche oraz opaski sportowe to dosyć uniwersalne urządzenia, które pasują jako prezent na różne okazje. Poszczególne modele różnią się funkcjonalnością, oferują m.in. możliwość pomiarów parametrów życiowych, tryby sportowe, obsługę powiadomień z telefonu oraz oczywiście mierzenie czasu. Dobrze dobrane urządzenie może być również dodatkiem, który uzupełni stylizację danej osoby.

Aparat natychmiastowy

Kolejnym ciekawym urządzeniem, które może być prezentem na Dzień Kobiet, jest aparat natychmiastowy. Obecnie niemal każdy ma telefon z przynajmniej niezłym aparatem, dzięki czemu może wykonywać całą masę zdjęć podczas przeróżnych okazji. Sprawia to jednak, że cyfrowe fotografie nie robią już takiego wrażenia i rzadziej wracamy do nich po jakimś czasie od ich wykonania. Wywołane zdjęcie można natomiast schować do albumu, oprawić w ramkę lub — jeśli wymiary na to pozwalają — nosić np. w portfelu. Trudno sobie wyobrazić, żeby w 2022 roku regularnie odwiedzać fotografa w celu wywołania konkretnych zdjęć. Tu pomocny jest aparat natychmiastowy, który chwilę po zrobieniu zdjęcia wydrukuje je. Dla osoby, która już taki aparat posiada, dobrym prezentem może być zestaw akcesoriów.

Czytnik e-booków

Czytnik e-booków to świetny pomysł na prezent dla kobiety, która lubi czytać. Takie urządzenie wiąże się z wydatkiem na poziomie kilkuset złotych, jednak z pewnością posłuży przez długi czas. Dzięki czytnikowi, zamiast zabierać np. na dalekie wyjazdy walizkę pełną książek, wszystkie ulubione tytuły można mieć w jednym miejscu.

Drobny sprzęt AGD związany z dbaniem o włosy

Lokówki, prostownice, suszarki — kobiety korzystają z wielu sprzętów pomagających im zadbać o włosy. Może zatem być to bardzo praktyczny prezent na Dzień Kobiet. Jeśli wiecie, że urządzenie waszej dziewczyny, mamy lub babci nie działa najlepiej, to już możecie się domyślać, co będzie dobrym zakupem.

Czytaj także: Hakerzy wykradli 190 GB danych Samsunga – to ci sami żartownisie, których zaatakowała Nvidia

Elektronika na Dzień Kobiet — podsumowanie

Jak widać, nie brakuje urządzeń elektronicznych, które sprawdzą się jako prezent na Dzień Kobiet. Jeśli jeszcze nie mieliście pomysłu, co kupić na 8 marca i szukaliście upominku na ostatnią chwilę, mamy nadzieję, że to zestawienie okazało się pomocne.

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy