Kolejny „Messenger”, tym razem od Samsunga!

Adam Lulek Adam Lulek Aplikacje
Socializer

 
Po komunikatorze ChatON, której nie udało się zdobyć odpowiedniego zainteresowania klientów, Samsung dalej próbuje działać w tym segmencie. Tym razem firma spróbuje wykorzystać kolejną szansę z aplikacją Socializer Messenger, która „ma wprowadzić komunikację mobilną na następny poziom”. Ciekawym jej aspektem aplikacji jest to, że opiera się na projekcie „Telegram dla Androida”, co sprawia, że łatwo jest użytkownikom udostępniać aplikacje internetowe na czacie bez konieczności ich instalowania. Aplikacja korzysta z Social Web App Platform, które zostało zaprojektowane przez twórców oprogramowania w centrum R&D Samsunga.
 
Samsung twierdzi, że oferuje swoim użytkownikom znacznie więcej niż tylko możliwość dzielenia się takimi rzeczami jak zdjęcia, pliki wideo, buźki i naklejki. „SWAP łączy internetowe sklepy, aplikacje i komunikator. Funkcja ta pozwala nam zaspokoić dostawców treści, deweloperów aplikacji i użytkowników komunikatorów w tym samym czasie”, powiedział Kyung-Eun Park, starszy inżynier oprogramowania w centrum R&D Samsunga.
 
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=XnvmOg056Wg[/youtube]
 
Deweloperzy mogą tworzyć i dystrybuować apki, gry i inne narzędzia do aplikacji za darmo. Można pobrać Socializer Messenger oczywiście ze sklepu Google Play. Dacie jej szansę?
 
źródło: sammobile

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy