ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Lubicie Heroes of Might and Magic 3? Wypróbujcie tę polską grę!

Autor: Adam Lulek Kategoria: Artykuły
Spellcrafter

 
Jeżeli lubicie serię „Heroes of Might and Magic” (ostatnio nieco zmieniła nazwę), to powinna Wam się spodoba ta gra od polskiego studia Jujubee. Chodzi o Spellcraftera.
 
Spellcrafter, to taktyczny tytuł RPG z turowym systemem walki i unikatowym sposobem rzucania czarów. Eksploruj świat pełen magii, zbieraj złoto, rozmawiaj z fascynującymi postaciami, dokonuj moralnych wyborów! Rekrutuj herosów, buduj silne oddziały i wysyłaj je na ekscytujące bitwy!
 
Unikalnym elementem rozgrywki w Spellcrafterze jest system rzucania czarów. Rysuj magiczne znaki palcem na ekranie wywołując w ten sposób potężne zaklęcia, które rażą przeciwników. Im szybciej narysujesz znak danego czaru, tym więcej energii odbierzesz oponentowi.
 
Spellcrafter
 
Gra jest podzielona na 3 akty. Każdy z nich opowiada jedną część wciągającej i wzruszającej historii na temat natury rzeczywistości, władzy i moralności. Podczas swoich przygód wcielisz się w człowieka, nekromantę i elfkę. Gra z polską lokalizacją.
 
Trzeba przyznać, że oceny nie są zachwycające, ale można temu tytułowi dać szansę. Spellcrafter dostępny jest w Google Play za 12,99 zł. Produkt można nabyć również np. na PC lub system iOS.
 
źródło: Google Play

Sprawdź najnowsze wpisy