Najlepsze komedie na Netflix

Co obejrzeć w weekend na Netflixie i innych platformach? Oto najciekawsze nowości ostatniego tygodnia [#10]

Kacper Kościański Kacper Kościański Artykuły

Serwisy streamingowe z filmami i serialami cieszą się naprawdę dużą popularnością. Branżowi giganci dobrze zdają sobie sprawę z tego, że dla subskrybentów kluczowe są regularnie dodawane nowości, dlatego ciężko o dzień, w którym na Netflixie, HBO GO czy Amazon Prime Video nie pojawiłoby się nic nowego. W niniejszym artykule przyjrzymy się najciekawszym nowościom, które wylądowały w ofercie wymienionych platform w mijającym tygodniu. Jeśli nie macie pomysłu, co obejrzeć w weekend, to być może znajdziecie tu coś dla siebie.

Co obejrzeć w weekend (12 – 13 lutego) na Netflixie?

Netflix

Netflix to branżowy lider, dlatego jak zawsze zaczniemy od niego. Przechodząc do konkretów, z nowości dodanych w tym tygodniu warto zwrócić szczególną uwagę na poniższe pozycje.

1. Jason Bourne

Jason Bourne z 2016 roku to ciepło przyjęty film o tytułowym bohaterze, który tym razem będzie próbował rozwiązać zagadkę śmierci swojego ojca. Mężczyzna nie wie jednak, że przyjdzie mu się zmierzyć z zagrożeniem, jakiemu jeszcze nigdy nie stawiał czoła.

2. Madagaskar

Madagaskar jest kultową animacją, która przed laty przyciągnęła do kin miliony osób. Film opowiada historię kilku zwierzaków, których klatki wypadły za burtę podczas rejsu przez ocean. Z czasem bohaterowie docierają na egzotyczną wyspę, gdzie przeżyją wiele przygód.

3. Ocean’s 13

Ocean’s 13 opowiada o tytułowej „Trzynastce” Oceana, czyli grupie doświadczonych oszustów. Tym razem paczka obiera sobie za cel Willy’ego Banka — wpływowego mężczyznę, który zarządza wieloma kasynami i hotelami. Otwarcie nowej placówki milionera zdecydowanie nie pójdzie zgodnie z planem.

Co obejrzeć w weekend (12 – 13 lutego) na HBO GO?

Najlepsze seriale kryminalne hbo go

Skoro najciekawsze nowości z Netflixa mamy już omówione, to nie marnujmy czasu i przejdźmy do HBO GO.

1. Moja cudowna Wanda

Moja cudowna Wanda to szwajcarski film z Agnieszką Grochowską w roli głównej. Produkcja opowiada o tytułowej Wandzie, która podjęła pracę jako opiekunka seniora z wpływowego rodu. Z początku wszystko idzie dobrze, ale kiedy kobieta zostaje oskarżona o kradzież, sytuacja diametralnie się zmienia.

2. Whiplash

Whiplash to oscarowa produkcja opowiadająca o perkusiście z ogromnymi ambicjami. Chłopak dołącza do szkolnej orkiestry jazzowej, gdzie podejmuje naukę pod okiem bezwzględnego nauczyciela. Krew, pot i łzy…

Co obejrzeć w weekend (12 – 13 lutego) na Amazon Prime Video?

Amazon Prime Video

Na sam koniec Amazon Prime Video. Nie przedłużając…

1. Szybcy i wściekli 7

Szybcy i wściekli 7 to kolejna odsłona kasowej serii filmów kryminalnych, choć ostatnia z Paulem Walkerem w jednej z głównych ról. Tym razem przeciwnikiem ekipy Dominica Toretto będzie niejaki Deckard Shaw, który planuje pomścić śmierć swojego brata.

2. Niepamięć

Akcja Niepamięci rozgrywa się w 2077 roku, kiedy ludzie opuścili Ziemię i przenieśli się na księżyc Saturna. Jack Harper, w wyniku pewnego ciągu zdarzeń, wpada na trop zagadki, która może zaważyć o losach całej ludzkości.

Co obejrzeć w weekend, czyli słowo na koniec

To by było na tyle, jeżeli chodzi o moje propozycje filmów do obejrzenia w weekend. Trzeba przyznać, że mijający tydzień okazał się całkiem obfity w nowości.

Zobacz także: Co obejrzeć w weekend na Netflixie i innych platformach? Oto najciekawsze nowości ostatniego tygodnia [#9]

Dajcie znać w komentarzach poniżej, czy zamierzacie dać szansę którejś z poleconych przeze mnie produkcji!

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy