samsung galaxy s22 plus ultra cena w polsce promocja

Samsung Galaxy S22 – cena w Polsce i promocja na start!

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Artykuły

Plotki stały się rzeczywistością i już możemy weryfikować poczynania Samsunga na rynku flagowców. Koreańczycy wyraźnie ruszają na podbój kluczowego rynku i to w niecodziennym wydaniu. W końcu premiera Galaxy S22 jest na swój sposób wyjątkowa. Niemniej to już wiecie, jeśli śledziliście nas na bieżąco. Główną niewiadomą pozostawała cena w Polsce, więc przyjrzyjmy się, ile kosztuje Galaxy S22? Samsung nie poszedł na skróty, a rozsądnie podszedł do tematu wyceny swoich smartfonów z najwyższej półki. Z racji, że rusza przedsprzedaż, to od razu możemy mówić o swego rodzaju promocji.

Cena Galaxy S22 w Polsce zgodna z oczekiwaniami, ale Samsung sprawia, że teraz jest jeszcze lepsza

samsung-galaxy-s22-cena-w-polsce-promocja

Oczywiście nie warto przedłużać, więc przejdźmy do konkretów. Oto polskie ceny Galaxy S22:

Pełne specyfikacje i szczegółowe różnice poszczególnych modeli znajdziecie w premierowym artykule, a tymczasem zastanówmy się, czy to dużo? Pierwsze, co przychodzi do głowy, to porównanie z poprzednikami i to kształtuje się następująco, patrząc na kwoty z prezentacji:

 • Galaxy S21:
  • 8/128 GB: 3899 złotych
  • 8/256 GB: 4099 złotych
 • Galaxy S21+:
  • 8/128 GB: 4799 złotych
  • 8/256 GB: 4999 złotych
 • Galaxy S21 Ultra:
  • 12/128 GB: 5749 złotych
  • 12/256 GB: 5999 złotych
  • 16/512 GB: 6549 złotych

Patrząc na bazowe modele, jest minimalnie drożej, ale naprawdę minimalnie, gdy uwzględnimy szalejącą inflację i ogólne problemy na światowych rynkach. Nie można też zapominać, że Galaxy S22 w odróżnieniu od Galaxy S21 jest w pełni szklany i ukierunkowany w fanów mniejszych urządzeń. Z kolei Galaxy S22 Ultra skrywa w sobie stylus S Pen, a więc mówimy o pełnoprawnym, a nie tylko duchowym następcy dla Galaxy Note20.

Kluczowa jest aktualna promocja, która nie będzie trwać wiecznie

samsung-galaxy-s22-cena-w-polsce-promocja galaxy buds pro

Tylko nie zapominajmy, że dzisiaj powyższe ceny możemy jeszcze zweryfikować. Otóż firma przygotowała specjalną promocję, w ramach której otrzymamy topowe słuchawki Samsunga, a więc Galaxy Buds Pro o wartości 900 złotych. Do tego dołóżmy znany i chwalony program Samsung Odkup, który pozwala oddać stary smartfon i w ten sposób obniżyć cenę urządzenia. W ramach gwarantowanej oferty możemy na przykład liczyć na 3000 złotych, gdy zostawimy Galaxy S21 Ultra w rozliczeniu.

Jednak zaznaczyłem w tytule, że nic nie trwa wiecznie, więc premierowa oferta jest ograniczona czasowo. W przypadku Galaxy S22 i Galaxy S22+ potrwa ona do 10 marca. Z kolei zainteresowani Galaxy S22 Ultra muszą szybciej się zastanawiać, gdyż oferta kończy się 24 lutego.

Już dzisiaj kup swojego Samsunga Galaxy S22

samsung-galaxy-s22-cena-w-polsce-promocja

Zdecydowani? W takim razie zajrzyjcie do sklepu Samsunga i już dzisiaj kupcie jeden z modeli Galaxy S22:

Jednocześnie dajcie znać, jak oceniacie ofertę Samsunga? Czy właśnie tego się spodziewaliście i oczekiwaliście? Swoją drogą pamiętajcie, że dzisiaj swoją premierę miały także flagowe tablety z rodziny Galaxy Tab S8.

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy