Bridge Constructor

 
W Bridge Constructor musisz zbudować most z różnych materiałów i poddać go próbie z użyciem samochodów osobowych i ciężarowych. Odblokuj tym samym następny poziom, który cię pochłonie!
 
Odkryj piękną krainę wysp Camatuga i konstruuj mosty nad głębokimi dolinami, kanałami lub rzekami. Testy budowli ujawniają, czy mosty skonstruować wytrzymują codzienny obciążenie związane z ich użytkowaniem. Możesz wybierać z całej gamy materiałów, takich jak drewno, stal, kable, lub betonowe filary. Użyj odpowiednich zasobów i zmieść się w ramach budżetu aby zbudować idealny most. Uwolnij swoją wyobraźnię i kreatywność w grze pełnej zabawy, fizyki, łamigłówek i symulacji!
 
Bridge constructor
 
Teraz także dostępny jest również dodatek: SlopeMania! W rozszerzeniu znajdujesz się na Wyspach Tiltin. Miejsce trzech zupełnie nowych wysp, gdzie można budować mosty nawet wewnątrz kolorowych grot! 24 podchwytliwe poziomy jakich nigdy wcześniej nie widziałeś. „Crazy Levels” to prawdziwe łamigłówki wymagające niesamowitego główkowania i nietypowych rozwiązań.
 
Jeżeli lubicie wyzwania i kombinowanie, to ten tytuł jest z pewnością dla Was!
 
źródło: google play

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.