Jedna z lepiej sprzedających się gier ostatniego czasu w Google Play!

Adam Lulek Adam Lulek Artykuły
Bridge Constructor

 
W Bridge Constructor musisz zbudować most z różnych materiałów i poddać go próbie z użyciem samochodów osobowych i ciężarowych. Odblokuj tym samym następny poziom, który cię pochłonie!
 
Odkryj piękną krainę wysp Camatuga i konstruuj mosty nad głębokimi dolinami, kanałami lub rzekami. Testy budowli ujawniają, czy mosty skonstruować wytrzymują codzienny obciążenie związane z ich użytkowaniem. Możesz wybierać z całej gamy materiałów, takich jak drewno, stal, kable, lub betonowe filary. Użyj odpowiednich zasobów i zmieść się w ramach budżetu aby zbudować idealny most. Uwolnij swoją wyobraźnię i kreatywność w grze pełnej zabawy, fizyki, łamigłówek i symulacji!
 
Bridge constructor
 
Teraz także dostępny jest również dodatek: SlopeMania! W rozszerzeniu znajdujesz się na Wyspach Tiltin. Miejsce trzech zupełnie nowych wysp, gdzie można budować mosty nawet wewnątrz kolorowych grot! 24 podchwytliwe poziomy jakich nigdy wcześniej nie widziałeś. „Crazy Levels” to prawdziwe łamigłówki wymagające niesamowitego główkowania i nietypowych rozwiązań.
 
Jeżeli lubicie wyzwania i kombinowanie, to ten tytuł jest z pewnością dla Was!
 
źródło: google play

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy