ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Szukacie promocji, wyprzedaży, rabatów lub okazji? Ta aplikacja jest dla Was!

Autor: Adam Lulek Kategoria: Aplikacje
Qpony

 
Aplikacja reklamuje się jako #1 na Androida w tej dziedzinie.
Qpony.pl to bezpłatna aplikacja dająca Ci prosty dostęp do aktualnych kuponów, promocji, gazetek promocyjnych, zniżek, okazji i rabatów do najlepszych miejsc gdziekolwiek jesteś. Współpracujemy z największymi markami w Polsce.
 
Funkcjonalności:
 
Za pomocą aplikacji Qpony możesz na bieżąco korzystać z kuponów rabatowych w kinach, restauracjach, na zakupach czy w galeriach handlowych. Dzięki przejrzystym kategoriom łatwo znajdziesz interesująca Cię zniżkę oraz miejsce jej realizacji. Dzięki mapie z łatwością sprawdzisz, gdzie najbliżej wykorzystasz interesujący Ciebie kupon. Dodawaj kupony, gazetki czy rabaty do ulubionych i miej je zawsze pod ręką. Przeglądaj gazetki i wyszukuj interesujące promocje. Aby skorzystać z promocji wystarczy, że wybierzesz kupon i jednym kliknięciem uzyskasz dostęp do najbardziej wartościowych rabatów! To naprawdę proste! Korzystanie z kuponów i gazetek jest bezpłatne! Aplikacja nie pośredniczy w sprzedaży.
 
Aplikacja jest bardzo prosta w użyciu i niejednokrotnie pomaga w zaoszczędzeniu pieniędzy. Skupia w sobie gazetki promocyjne jak i kupony do różnego rodzaju sklepów.
 
źródło: google play

Sprawdź najnowsze wpisy