Street View

 
Dla wszystkich fanów Street View odkrywanie świata stanie się jeszcze łatwiejsze. Aplikacja otrzyma aktualizację dla systemów Android i iOS, która pozwala po raz pierwszy, na wycieczkę o 360-stopni.. Znajdź wielki szlak turystyczny, sprawdź restauracje i hotele oraz ich wnętrza oraz udostępniaj własne zdjęcia sferyczne (panorama 360 stopni) do Google Maps, tak aby inni mogli je zobaczyć.
 
W jednej z galerii, można zbadać zbiory Street View i treści z Google Maps. Znajdą się tam też zdjęcia sferyczne udostępnione przez ludzi na całym świecie. Jeżeli chcesz śledzić potwora z Loch Ness w Szkocji, obserwować słynną ścianę El Capitan w Yosemite lub wspiąć się na Fudżi, aplikacja ta Ci na to pozwoli.
 
Teraz możesz publikować zdjęcia sferyczne swoich ulubionych miejsc z całego świata (lub wokół bloku!) do Google Maps natychmiast. Street View pozwala na wykonywanie takich ujęć bezpośrednio z telefonu Android lub iPhone.
Street View zastąpi aplikację aparatu fotograficznego Sphere dla iPhone’ów i Street View w Mapach Google w telefonach z systemem Android.
 
Czy dzielenie się zdjęciami z ciekawych miejsc to dobry pomysł?
 
źródło: google-latlong

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.