ASUS BR1100F

Oto pierwsze urządzenia z Windows 11 SE – dla każdego coś taniego

Adam Lulek Adam Lulek Artykuły

Microsoft niedawno pokazał Windows 11 SE. System, który nie zużywa dużych zasobów systemu i jest nieco bardziej uproszczony. Teraz gigant z Redmond promuje urządzenia z Windows 11 SE. Poznajmy je.

Zobacz także: Windows 11 22538 ma wiele nowości – zobacz je wszystkie

Urządzenia z Windows 11 SE

Acer TravelMate Spin B3

komputery urządzenia z windows 11 se

Firma Acer ściśle współpracuje z Microsoft, aby dostarczać urządzenia do programów pilotażowych, które wprowadzają system Windows 11 SE do szkół na całym świecie. Jest to jedna z pierwszych marek, która przynosi urządzenia z systemem Windows 11 SE. Acer TravelMate Spin B3 to 11,6-calowe urządzenie, które zostało zbudowane, aby przetrwać dzień szkolny w klasie i w domu. Jest wytrzymałe – ma amortyzujące zderzaki oraz dobrze zabezpieczone klawisze i system odprowadzania wody, aby chronić elementy wewnętrzne przed umiarkowanym zalaniem. Jest wyposażony w najnowsze procesory Intel Pentium Silver i Celeron, kamerę internetową oraz Intel Wi-Fi 6 (Gig+) z technologią 2×2 MU-MIMO. Oferuje także 10 godzin pracy na baterii.

ASUS BR1100F

ASUS BR1100F

Dla uczniów w każdym wieku ASUS BR1100F z systemem Windows 11 SE jest towarzyszem nauki o wytrzymałej, innowacyjnej konstrukcji. Został skonstruowany tak, aby wytrzymać uderzenia, upadki i zalanie bez uszkodzeń, niezależnie od tego, czy spadnie z biurka w klasie, czy ze stołu w jadalni. Oprócz wszechstronnego ekranu dotykowego i rysika, ma też wyjątkowo wytrzymały zawias 360 stopni i kamerę. Inne funkcje ochronne obejmują gumowy zderzak i klawiaturę odporną na zalanie. BR1100F obsługuje również Wi-Fi 6 i opcjonalnie 4G LTE dla szybkiej łączności, a także ma technologię redukcji szumów opartą na sztucznej inteligencji, zapewniającą wysokiej jakości zdalną naukę. Modułowa konstrukcja ułatwia serwisowanie, a powłoka antybakteryjna na obudowie, klawiaturze, panelu dotykowym i podpórce pod nadgarstki pomaga utrzymać urządzenie w czystości.

Dell Latitude 3120

dell urządzenia z windows 11 se

Dell Latitude 3120 i 3120 2 w 1 dla edukacji to urządzenia z systemem Windows 11 SE. Mają nową konstrukcję obudowy, 11-calowy wyświetlacz, czterordzeniowe procesory Intel Celeron i czterordzeniowe procesory Pentium. Charakteryzują się wydłużonym czasem pracy baterii i funkcją ExpressCharge — która naładuje urządzenie do 80% w ciągu około godziny. Opcjonalna sieć Wi-Fi 6 zapewnia większą prędkość, zwiększoną pojemność i lepszą wydajność energetyczną. Grawerowanie laserowe na przedniej i tylnej obudowie zapewnia lepszą przyczepność, aby zapobiec upadkom i poślizgnięciom. W modelu 2 w 1 szkło Dragontrail Pro zapewnia odporność na zarysowania, a także lepszą ochronę. Uczniowie mogą korzystać z różnych trybów urządzenia i używać opcjonalnego pióra Dell Active Pen.

Dynabook E10-S

Dynabook

Dynabook E10-S jest zaprojektowany do nauki zdalnej i hybrydowej. To w pełni funkcjonalny 11,6-calowy laptop z systemem Windows 11 SE, który może być idealnym narzędziem dla studentów. Dynabook to kompaktowe i lekkie urządzenie ze wzmocnioną obudową ze zderzakami, zawiasami 180 stopni i odporną na zalanie klawiaturę. Dzięki wydajnemu procesorowi Intel, pamięci masowej półprzewodnikowej i szerokiej gamie portów, w tym USB-C, Dynabook E10 z łatwością dotrzymuje kroku programom nauczania. Wytrzymała bateria laptopa pomaga uczniom przez cały dzień radzić sobie z zadaniami domowymi.

HP ProBook Fortis 14

HP Probook urządzenia z Windows 11 SE

HP ProBook Fortis G9 też ma Windows 11 SE. Stworzony został z myślą o wyższych wymaganiach stawianych dzisiejszym studentom. To urządzenie jest wyposażone w 14-calowy wyświetlacz, który zapewnia im większy ekran, aby zachować produktywność. Teksturowana powierzchnia ułatwia uczniom w każdym wieku chwytanie i obsługę lekkich urządzenia. Wzmocnione porty zasilania i USB-C ograniczają uszkodzenia przypadkowo pociągniętymi kablami, podczas gdy wzmocnione mechanicznie rogi i współformowane gumowe wykończenia pochłaniają wstrząsy. Do tego należy dodać wzmocnione zawiasy, które minimalizują naprężenia spowodowane wielokrotnym otwieraniem i zamykaniem. W celu zwiększenia bezpieczeństwa i ochrony, urządzenie wyposażono w nową metalową osłonę, która chroni baterię przed przebiciem i pęcznieniem.

Leap T304

Urządzenia z Windows 11 SE

Leap T304 z systemem Windows 11 SE firmy JP.IK to niedrogi laptop stworzony z myślą o uczniach szkół podstawowych i średnich. Jego cena zaczyna się od 219 USD. Lekka i wytrzymała konstrukcja tego urządzenia jest odporna na upadek, ma antyodblaskowy wyświetlacz, superszybką sieć Wi-Fi, baterię działającą przez cały dzień i obrotowy aparat o rozdzielczości 2 megapikseli.

Na koniec dodam, że ceny urządzeń z Windows 11 SE nie przekraczają 350 USD. Jednak nie są one dostępne w sprzedaży dla klienta indywidualnego. Microsoft przyjmuje bowiem zamówienia od uczelni i szkół.

Źródło: Microsoft

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy