iPad Pro 2022

Ofensywa trwa – nowe hity sprzedażowe Apple już jesienią

2 minuty czytania
Komentarze

W 2021 roku zobaczyliśmy sporo nowości od Apple. Zaczęło się stosunkowo spokojnie od nieco odświeżonych iPadów Pro. Wiosną zadebiutował także pierwszy, całkowicie nowy komputer z procesorem M1, czyli 24-calowy iMac. To pierwsze odświeżenie designu komputera all-in-one od prawie dziesięciu lat. Zobaczyliśmy zmieniony wygląd, nowe wersje kolorystyczne oraz oczywiście bardziej wydajne podzespoły. Zdecydowanie więcej nowego do powiedzenia firma z Cupertino miała jesienią. Serię iPhone 13 czy Apple Watch Series 7 możemy określić jako delikatną ewolucję poprzednich modeli. Niespodzianką okazał się nowy iPad mini. Potem jednak otrzymaliśmy prawdziwą bombę w postaci nowej generacji MacBooków Pro, która spotkała się z bardzo pozytywnymi opiniami. Jakie hity sprzedażowe Apple szykuje na 2022 rok?

Zobacz także: Face ID zostaje w iPhone 14 Pro, ale mocno się zmieni

Ofensywa trwa – nowe hity sprzedażowe Apple już jesienią

Do tej pory podsumowaliśmy kilka razy to, co Apple przygotowuje do wydania w 2022 roku, począwszy od końca przechodzenia na własne procesory w komputerach, do zmian w rodzinie iPhone 14. Według nowego raportu Bloomberga, gigant przygotowuje rynek do zaprezentowania najszerszej gamy nowych produktów sprzętowych w swojej historii. Wszystko to ma się wydarzyć tej jesieni.

hity sprzedażowe Apple

W najnowszym wydaniu swojego biuletynu Power On, Mark Gurman z Bloomberg wyjaśnia, że ​​powiedziano mu, że Apple planuje niezwykle ważne premiery produktów na jesień. Ogłoszenia te obejmują urządzenia począwszy od całkowicie przeprojektowanego MacBooka Air do nowego iPada Pro, ale nie tylko.

To będzie najszersza gama produktów Apple 

Apple przygotowuje najszerszą gamę nowych produktów w swojej historii. A wszystkie ważne premiery zobaczymy tej jesieni. Lista planowanych produktów zawiera cztery nowe iPhone’y, tańszego MacBooka Pro, zaktualizowany iMaca w większej wersji, nowego Maca Pro z chipem M, odnowionego MacBooka Air, nową wersję AirPods Pro, trzy warianty Apple Watch, a także nowe generacje iPada oraz iPada Pro.

hity sprzedażowe Apple

Gurman ponawia również swoje poprzednie doniesienia, że ​​Apple zorganizuje pierwsze wydarzenie z prezentacją nowości w marcu lub kwietniu, a iPhone SE będzie jednym z pierwszych ogłoszonych wtedy produktów. Według dzisiejszego raportu nie powinniśmy oczekiwać, że spółka Tima Cooka zaprezentuje przeprojektowanego iPada Pro podczas wiosennej imprezy. „Biorąc pod uwagę bardziej znaczące zmiany w tym urządzeniu na ten rok, spodziewałbym się, że nowy iPad pojawi się później niż wiosną” – mówi Gurman.

Wiosna pod znakiem nowego iPhone SE

Mając to na uwadze, Gurman spodziewa się, że wiosenna impreza skupi się na iPhone SE trzeciej generacji, nowym iPadzie Air i prawdopodobnie na nowym, wyższej klasy iMacu. „Wyobrażam sobie, że Apple chce wprowadzić chip M1 Pro do kolejnego komputera Mac w pierwszej połowie tego roku. Może to oznaczać wyższej klasy komputer Mac mini lub iMac” — pisze.

Źródło: Appleinsider

Motyw