ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
cashback przy zakupie smartwatcha samsunga

Oto najlepsze aplikacje na Twojego Galaxy Watch4 z Wear OS – pobierz je

Autor: Adam Lulek Kategoria: Artykuły

Samsung w końcu wydał urządzenie z Wear OS. Dzięki temu można pobierać na zegarek aplikacje ze Sklepu Google. Oto najlepsze aplikacje na Twojego Galaxy Watch4.

Zobacz także: Seks na Netflix – w tych filmach jest go pełno

Najlepsze aplikacje na Galaxy Watch4

Spotify

Zacznę od bardziej oczywistego typu, jakim jest Spotify. Kiedy Google po raz pierwszy ogłosił Wear OS 3, Spotify był jedną z pierwszych aplikacji przebudowanych na nową platformę. Aplikacja zapewnia obsługę list odtwarzania w trybie offline (z subskrypcją Premium), możliwość kontrolowania odtwarzanych utworów czy „polubienia” utworów, dotykając ikony serca. Dostępny jest dedykowany ekran do pobierania list odtwarzania, a także obsługa kafelków, co oznacza, że możesz dodać dedykowany ekran, aby szybko uzyskać dostęp i rozpocząć odtwarzanie.

Stocard

Świetna aplikacja do przechowywania kart lojalnościowych. Najpierw jednak trzeba zainstalować ją na smartfonie i dodać tam karty. Potem wystarczy ją pobrać na Galaxy Watch4 i wprowadzone karty lojalnościowe automatycznie tam zobaczymy. Proste, a bardzo użyteczne szczególnie przy kasach samoobsługowych.

Walkie-takie

aplikacje galaxy watch4

Jest to funkcja znana z Apple Watcha. Samsung wprowadził ją do Galaxy Watch4 w formie aplikacji do pobrania. Jeśli masz znajomego z takim samym zegarkiem, możesz używać smartwatcha Samsung jako sposobu na prowadzenie błyskawicznych rozmów za pośrednictwem wbudowanego mikrofonu.

Swim.com

aplikacje galaxy watch4

Jest to jedna z najlepszych aplikacji do pływania na smartwatche Wear OS. Co ciekawe, została przebudowana na Wear OS 3. Po zarejestrowaniu się możesz śledzić pływanie, w tym metryki, takie jak mierzona odległość, tętno, a także wykrywać typ pociągnięć. Dostępne są również dwie opcje kafelków innych firm, które pozwalają zobaczyć tygodniowy postęp pływania i szczegóły ostatniego treningu.

Lifesum

LifeSum to jedna z najprostszych opcji liczenia kalorii do pobrania ze sklepu Google Play. Oprócz tego, że jest bardzo prostą w użyciu aplikacją, oferuje dedykowane ekrany do śledzenia minut ćwiczeń, kalorii pozostałych na cały dzień i śledzenia spożycia wody w ciągu dnia.

Unified Remote Full

Unified

Jedyna w swoim rodzaju aplikacja do zdalnego sterowania komputerem. Zamienia Twoje urządzenie w uniwersalny pilot Wi-Fi lub Bluetooth do komputerów z systemem Windows, Mac i Linux. Aplikacja obsługuje ponad 90 programów, w tym mysz i klawiaturę, odtwarzacze multimedialne, prezentacje, kopie ekranu, kontrolę zasilania, menedżera plików, terminala i wiele innych. Wszystko to odbywa się z ekranu Twojego zegarka.

Gboard

Gboard oferuje wszystko, co uwielbiasz w klawiaturze Google – szybkość i niezawodność, pisanie gestami, pisanie głosowe, pismo odręczne i wiele innych opcji. Z uwagi na to, że w Galaxy Watch4 nie ma Asystenta Google, Gboard ułatwia odpowiadanie na wiadomości. Warto zaopatrzyć się w tą aplikację.

Microsoft Outlook

aplikacje galaxy watch4

Idealna aplikacja dla osób, które dostają dużą liczbę maili w ciągu dnia. Wprost z poziomu zegarka można podejrzeć najnowszą pocztę, a nawet odpowiedzieć na wiadomości. Tego ostatniego akurat nie polecam, gdyż jest to karkołomne z uwagi na brak Asystenta Google.

Źródło: google play, wearable,

Sprawdź najnowsze wpisy