ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Empik Music na zegarkach z HarmonyOS — tylko teraz rewelacyjna promocja!

Autor: Łukasz Pająk Lokowanie

Każdego tygodnia w AppGallery pojawiają się nowe, interesujące aplikacje. Sklep Huawei dostępny jest nie tylko na smartfonach i tabletach, ale także na smartwatchach z HarmonyOS z serii Watch 3. Właśnie w ramach tego ostatniego do gry weszła nowa pozycja. Mowa o aplikacji Empik Music, która dołączyła do grona aplikacji dostępnych na zegarkach Huawei Watch 3. Z tej okazji ruszyła również wyjątkowa promocja.

Empik Music trafia na zegarki Huawei Watch 3 z HarmonyOS

empik music harmonyos huawei watch 3

Empik Music to platforma, z której pomocą Empik umożliwia słuchanie milionów utworów bez żadnych reklam. Aplikacja pozwala zarówno na cieszenie się muzyką poprzez streaming, jak i w wydaniu offline, gdy akurat nie mamy dostępu do Wi-Fi lub sieci komórkowej. Oprócz dostępu do albumów i konkretnych utworów możemy tworzyć własne playlisty, a także słuchać tych tworzonych przez artystów. Jakby tego było mało, to możecie znaleźć również listę odkryć muzycznych, gdzie znajdziecie najnowsze muzyczne premiery.

Dotychczas aplikacja Empik Music była dostępna na smartfonach. Dzisiaj swoją premierę ma wersja na zegarki Huawei Watch 3 z HarmonyOS na pokładzie. Naturalnie aplikacja jest darmowa, więc każdy może dzisiaj pobrać ją z AppGallery na smartwatcha i sprawdzić jej działanie. Jeśli jeszcze nie korzystaliście z Empik Music, to możecie liczyć na bezpłatny 30-dniowy okres próbny. Z kolei późniejszy koszt miesięcznej subskrypcji, z której możecie zrezygnować w dowolnej chwili, wynosi 19,99 złotych.

Specjalna promocja na Empik Music dla osób, które zdecydują się kupić smartwatch Huawei Watch 3 już teraz

Dzisiejsza premiera aplikacji to także start interesującej promocji. Otóż decydując się na zakup jednego z zegarków z serii Huawei Watch 3, otrzymacie roczny abonament na Empik Music za darmo! Promocja trwa do 2 stycznia 2022 roku, a żeby z niej skorzystać wystarczy:

  1. Wybrać jeden z zegarków objętych promocją:
  2. Kupić urządzenie
  3. Odebrać kod uprawniający do korzystania z Empik Music przez rok

Pełny regulamin promocji dostępny jest na stronie producenta. Roczny dostęp do ulubionej muzyki z poziomu zegarka pozwala swobodnie słuchać swoich ulubionych utworów bez konieczności noszenia ze sobą telefonu. W końcu pamiętajmy, że zegarki Huawei obsługują eSIM (LTE), więc dostęp do Internetu możemy mieć praktycznie wszędzie i zawsze. Druga opcja to muzyka offline. Podobnie dwa rozwiązania pojawiają się w przypadku samego sposobu słuchania — możemy wykorzystać do tego słuchawki Bluetooth lub wbudowany głośnik.

Jednak to nie wszystko, bo dzisiaj możemy także skorzystać ze specjalnych rabatów od Huawei. Kupując Watch 3, możemy otrzymać dodatkowy pasek EasyFit 2 za 9 złotych zamiast 119 złotych. Z kolei za 99 złotych możemy kupić wagę Scale 3 (zamiast 149 złotych). Ostatnim przecenionym produktem są słuchawki Huawei FreeBuds Lipstick, które przy zakupie zegarka dostaniemy za 799 złotych zamiast 999 złotych.

HarmonyOS na smartwatchach stale się rozwija

huawei watch 3 pro prezent na ostatnia chwile

Jakby nie patrzeć, działania Huawei mające na celu przybliżenie HarmonyOS szerszej publiczności mogą robić wrażenie. Firma tworzy ekosystem, który jest interesujący zarówno dla użytkowników końcowych, jak i wydawców aplikacji. Tym sposobem nie dziwi fakt, że do AppGallery regularnie trafiają kluczowe gry i aplikacje. Lista aplikacji na smartfony stale rośnie i tak samo dzieje się w przypadku smartwatchy. Omówiony Empik Music jest tego świetnym przykładem, ale oczywiście nie jest jedynym. W AppGallery na zegarkach znajdziemy także takie propozycje jak: Airly, Podcast GO, AutoMapa, Listonic i iTaxi. W drodze są kolejne aplikacje, o których dostępności będziemy informować Was na bieżąco.

Zobacz też: Dlaczego smartwatch na prezent to dobry pomysł? Wyjaśniamy!

Tymczasem jeszcze raz zachęcam Was do sprawdzenia Empik Music i oferty na smartwatche Huawei Watch 3. Przy okazji dajcie znać, co sądzicie o samych zegarkach i rozwoju HarmonyOS?

Materiał zawiera lokowanie produktu

Sprawdź najnowsze wpisy