ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
prezenty pod choinkę do 140 zł

Elektronika (i nie tylko) pod choinkę — prezenty do 140 zł

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Artykuły

Do świąt zostało coraz mniej czasu. Przygotowaliśmy dla was ciekawe propozycje na prezenty pod choinkę do 140 zł. Jeśli jeszcze nie macie skompletowanych upominków dla najbliższych, koniecznie zapoznajcie się z tą listą.

Elektronika do 140 zł pod choinkę — jakie prezenty można kupić?

Dwa dni temu opublikowaliśmy propozycje prezentów pod choinkę do 70 zł. Skupiliśmy się wtedy głównie na gadżetach i akcesoriach. Budżet 140 zł daje już zdecydowanie większe możliwości. Za tę kwotę możemy kupić m.in. wagę łazienkową, którą połączymy ze smartfonem lub zestaw składający się z klawiatury i myszki. To jednak nie wszystko.

Słuchawki

Ponownie zaczynamy naszą listę propozycji na prezenty od słuchawek. Tym razem budżet pozwala nam jednak na wybór ciekawszych modeli. Jeśli chcecie kupić uniwersalne słuchawki nauszne, których można z powodzeniem używać zarówno przy komputerze, jak i słuchając muzyki poza domem, dobrym wyborem będą Philips BASS+ oraz JBL Tune 500. Oba modele są aktualnie dostępne w promocyjnych cenach. W roli słuchawek dla sportowców sprawdzą się JBL T110BT. Mamy też dwie propozycje słuchawek typu TWS od firm realme i Baseus.

Inteligentna waga

Waga łazienkowa może być pomysłem na prezent, choć nie ma w takim urządzeniu nic zaskakującego. Chyba że wybierzemy inteligentną wagę. Wtedy prezent robi się naprawdę ciekawy. Urządzenie tego typu potrafi m.in. dokonać pomiarów tkanki mięśniowej, tkanki tłuszczowej, zawartości wody w organizmie, sprawdzić nasze zapotrzebowanie kaloryczne i przesłać wszystkie te dane na naszego smartfona. Inteligentna waga z pewnością pomoże w realizacji noworocznych postanowień związanych np. z odchudzaniem.

Głośnik mobilny

prezenty pod choinkę do 140 zł

Przenośny głośnik Bluetooth to świetny gadżet, który przydaje się np. podczas wyjazdów oraz imprez. Można połączyć go ze smartfonem lub komputerem, by słuchać muzyki lub cieszyć się lepszą jakością dźwięku w filmach, niż miałoby to miejsce w przypadku korzystania ze wbudowanego zestawu. W budżecie do 140 zł znalazło się miejsce na urządzenia od LG, JBL i Overmax.

Uciekający budzik

Jeśli znacie kogoś, kto ma problem z porannym wstawaniem, możecie kupić mu pod choinkę uciekający budzik. Urządzenie to posiada kółka i dosłownie ucieka przed właścicielem. Zanim ten go dogoni i wyłączy, z pewnością odpowiednio się rozbudzi.

Zestaw klawiatura + mysz

Zestaw składający się z klawiatury oraz myszy to dobry pomysł na prezent dla użytkowników komputerów stacjonarnych, ale nie tylko. Jeśli ktoś posiada niewielkiego laptopa, np. z ekranem o przekątnej ok. 11″, to znacznie wygodniej będzie mu pisać na pełnowymiarowej, zewnętrznej klawiaturze. Z kolei gracze mogą chcieć korzystać z oddzielnej klawiatury, by nadmiernie nie eksploatować tej w laptopie. Touchpad natomiast z oczywistych względów nie zastąpi myszy komputerowej np. w grach akcji.

Kamera internetowa

Nauka i praca zdalna są obecnie na porządku dziennym. Podczas spotkań online często korzystamy z kamerek, by rozmówca nas widział. Większość komputerów posiada wbudowane kamery, jednak zapewniają one jedynie bardzo podstawową (żeby nie powiedzieć słabą) jakość obrazu. Świetnym pomysłem na prezent będzie więc kamera internetowa, która sprawi, że obdarowaną osobę będzie bardzo dobrze widać podczas spotkań online.

Czytaj także: Urządzenia i gadżety do samochodu — pomysły na świąteczne prezenty

Prezenty pod choinkę do 140 zł — podsumowanie

Chcąc wydać na świąteczny prezent do 140 zł, mamy spory wybór wśród urządzeń elektronicznych. Bezpieczną, uniwersalną opcją będzie zakup słuchawek. Niektórzy mogą bardzo ucieszyć się z inteligentnej wagi lub głośnika mobilnego. Z kolei dla osoby, która ma problem z wczesnym wstawaniem i nie brakuje jej poczucia humoru, możemy kupić uciekający budzik.

Sprawdź najnowsze wpisy