ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
NordVPN Black Friday 2021 promocja

NordVPN w świetnej cenie na Black Friday – 2 lata subskrypcji dostępne aż 72% taniej!

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Artykuły

Nie ulega wątpliwości, że w dzisiejszych czasach wszyscy świadomi użytkownicy internetu powinni korzystać z wysokiej jakości VPN-a. Problem w tym, że tego typu programy potrafią być naprawdę drogie, ale na szczęście teraz w bardzo dobrej cenie można kupić 2-letni abonament NordVPN. Oszczędność wynosi aż 72%, więc nie da się ukryć, że obok takiej okazji trudno przejść obojętnie!

Zobacz także: 5 powodów, dla których warto korzystać z VPN-a

NordVPN w promocji z okazji Black Friday 2021

NordVPN 72% taniej na Black Friday 2021

NordVPN to jeden z najlepszych VPN-ów na rynku. Regularna cena 2-letniego abonamentu tu aż 244 euro, co daje po przeliczeniu mniej więcej 1140 złotych. Trzeba przyznać, że to wprost ogromna kwota, ale teraz wcale nie trzeba tyle płacić. W ramach Czarno-piątkowej oferty można bowiem oszczędzić aż 72% i kupić 2 lata subskrypcji za jedyne 67,15 euro, czyli ok. 315 złotych. Należy się jednak spieszyć, bo tak dobra cena nie będzie obowiązywać wiecznie. Aby skorzystać z oferty, wystarczy kliknąć poniżej.

Lepiej nie zwlekać z zakupami – 72% to ogromna obniżka i szkoda byłoby ją przegapić. 315 zł zaboli znacznie mniej niż niemal 1140 zł.

Dlaczego warto kupić NordVPN?

Nie jest tajemnicą, że z NordVPN przeglądanie internetu staje się znacznie bezpieczniejsze. Za pomocą tego programu można bez problemu ukrywać swoją prawdziwą tożsamość i lokalizację przed osobami trzecimi, a do tego uzyskiwać dostęp do zagranicznych ofert popularnych serwisów streamingowych pokroju Netflixa. Jakby tego było mało, NordVPN pozwoli otworzyć strony i aplikacje, które są niedostępne w danym kraju. Program nada się też na wycieczkę do Chin, bo bez problemu omija Wielką Chińską Zaporę Sieciową.

Rzecz jasna NordVPN spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, co potwierdził m.in. niezależny audyt z 2020 roku. O cechach tego programu rozpisywaliśmy się już wielokrotnie, więc nie będę tego robić od nowa, a w zamian posłużę się fragmentem naszego poprzedniego tekstu. Przechodząc do konkretów, oto NordVPN w pigułce:

  • Zapewnia bezpieczeństwo i ochronę prywatności w internecie
  • Zapewnia wsparcie 24/7/365
  • Odblokowuje dostęp do zagranicznych ofert popularnych serwisów streamingowych (m.in. Netflixa)
  • Oferuje naprawdę szybkie transfery
  • Posiada ponad 5100 serwerów w 60 krajach
  • Ma wysokiej jakości aplikacje, które w dodatku są dostępne na wszystkich najpopularniejszych platformach (m.in. Android, iOS, Windows, macOS, Linux)
  • Blokuje reklamy i złośliwe strony internetowe dzięki zaawansowanej funkcji CyberSec

Promocja na NordVPN z okazji Black Friday 2021 – podsumowanie

To już wszystko, co należy wiedzieć o najnowszej ofercie na NordVPN. Inwigilacja w internecie cały czas przybiera na sile, więc warto się jej przeciwstawić, stawiając na dobry VPN; 315 złotych za 2-letni abonament zwiększający bezpieczeństwo w internecie to niewielka cena.

Zobacz także: Dlaczego płatny VPN jest lepszy od darmowego? Tłumaczymy

Pod koniec jeszcze raz przypominam, że oferta jest ograniczona czasowo, dlatego warto skorzystać z niej zawczasu. To jak, skusicie się? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Odnośniki w niniejszym tekście to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę redakcji.

Sprawdź najnowsze wpisy