ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
funkcje Microsoft edge nowości kupony

Czarny Piątek z Microsoft Edge to tańsze zakupy, także na smartfonie!

Autor: Adam Lulek Kategoria: Artykuły

Czarny Piątek zbliża się wielkimi krokami i dlatego warto zaopatrzyć się w Microsoft Edge podczas robienia zakupów w Internecie. Przeglądarka oferuje kilka opcji, które umożliwiają zaoszczędzenie pieniędzy.

Zobacz także: I tak porzucisz Windows 10, bo stanie się niebezpieczny – po co więc zwlekać?

Tańsze zakupy w Internecie

W styczniu minie dwa lata od uruchomienia Microsoft Edge na silniku Chromium. Z uwagi na to, że zbliża się dwuletnia rocznica, Microsoft wprowadza kolejne funkcje, aby użytkownikom żyło się lepiej. Jednym z obszarów, na którym deweloperzy się skupili, jest szybkie i bezproblemowe robienie zakupów. Rok temu ogłoszono wbudowaną funkcję autouzupełniania kuponów i proaktywne porównywanie cen w niektórych krajach, aby pomóc zaoszczędzić czas i pieniądze podczas zakupów online.

W tym miesiącu Microsoft wprowadza nowe funkcje zakupów, które pomogą Ci dokończyć (a może rozpocząć) świąteczne zakupy oraz te w związku ze zbliżającym się Black Friday. Microsoft Bing również odegra dużą rolę w uczynieniu Microsoft Edge najlepszą przeglądarką do robienia zakupów w te święta.

Czarny piątek z Microsoft Edge

Microsoft Edge pomaga pilnować cen ostatnio oglądanych produktów i ostrzegać Cię o ich zmianach. Ta funkcja pojawi się wkrótce i zostanie wbudowana w przeglądarkę. Aby jej użyć wystarczy przeglądać witryny w normalny sposób, a Microsoft Edge poinformuje Cię, czy którykolwiek z ostatnio oglądanych przedmiotów zmienił cenę. Eliminuje to konieczność samodzielnego sprawdzania każdego produktu, zwłaszcza w okresie świątecznym, kiedy lista zakupów online jest prawdopodobnie bardzo długa.

Czarny Piątek z Microsoft Edge

Nowa funkcja, w połączeniu z innymi wbudowanymi narzędziami, takimi jak porównywanie cen, historia cen, łatwy dostęp do ocen klientów i opinii ekspertów oraz narzędzie do automatycznego wypełniania kuponów, sprawiają, że Edge stał się osobistym asystentem zakupów, którego zawsze potrzebowałeś.

Microsoft ciężko pracuje, aby wszystkie przydatne funkcje zakupów, które są dostępne w przeglądarce na komputery stacjonarne, były dostępne na Twoim urządzeniu mobilnym. Wbudowana funkcja kuponów jest już dostępna w Microsoft Edge na iOS i Androida, a w tym miesiącu zostaną również wprowadzone narzędzia do porównywania cen i historii cen. Microsoft pracuje też nad wprowadzeniem pozostałych funkcji do Twojej aplikacji mobilnej.

Bezpieczne zakupy Microsoft Edge

Udane zakupy muszą być bezpieczne. Nad bezpieczeństwem czuwa pulpit nawigacyjny kondycji haseł i Monitor haseł. Korzystając z tych funkcji, możesz mieć oko na wszelkie potencjalne ujawnione dane uwierzytelniające i upewnić się, że ustawiane hasła są silne i nie powtarzają się w różnych witrynach. Dzisiaj pojawiła się z kolei łatka, która ułatwić Ci aktualizowanie haseł. Jeśli którekolwiek z zapisanych poświadczeń zostanie naruszone lub będzie wymagało aktualizacji z powodu braku siły lub ponownego użycia w wielu witrynach, będziesz mieć teraz możliwość aktualizacji haseł jednym kliknięciem. Po prostu przejdź do strony Ustawienia/Hasła w Microsoft Edge i kliknij Zmień tuż obok poświadczeń, które chcesz zaktualizować. Spowoduje to przejście bezpośrednio do strony zmiany hasła danego konta. Dzięki generatorowi haseł Microsoft Edge utworzy dla Ciebie zupełnie nowe, silne hasło i zapisze je, aby kontynuować monitorowanie w Twoim imieniu.

Źródło: microsoft

Sprawdź najnowsze wpisy