ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Netflix zawiesza działalność w Rosji

Co obejrzeć w weekend na Netflixie i innych platformach? Oto najciekawsze nowości ostatniego tygodnia [#4]

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Artykuły

Serwisy streamingowe z filmami i serialami cieszą się wprost ogromną popularnością na całym świecie. Wszystkie liczące się na rynku platformy regularnie uzupełniają swoje biblioteki o nowości, dlatego w niniejszym tekście przyjrzymy się najciekawszym produkcjom mijającego tygodnia na Netflixie, HBO GO, Amazon Prime Video i Playerze. Jeśli nie macie pomysłu, co obejrzeć w weekend, to jest spora szansa, że znajdziecie tu coś dla siebie.

Co obejrzeć w weekend (20-21 listopada) na Netflixie?

Netflix co obejrzeć w weekend

Netflix to branżowy lider, więc jak zawsze zaczniemy od niego. Przechodząc do konkretów…

1. Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming to opowieść o młodym Peterze Parkerze, który musi stawić czoła nowemu, potężnemu wrogowi. Niejaki Vulture zagraża jemu oraz jego bliskim.

2. Tożsamość Bourne’a

Tożsamość Bourne’a to kultowy film z 2002 roku z Mattem Damonem w roli głównej. Produkcja opowiada o Jasonie Bournie, który traci pamięć na skutek groźnego wypadku. Wszystko wskazuje na to, że wcześniej mężczyzna był związany z CIA.

3. Miłość i inne używki

Miłość i inne używki to świetny komediodramat opowiadający o przedstawicielu farmaceutycznym, który zakochuje się w chorej na Parkinsona kobiecie imieniem Maggie. Jak nietrudno się domyślić, droga do ich wspólnego szczęścia nie będzie usłana różami.

Co obejrzeć w weekend (20-21 listopada) na HBO GO?

hbo go co obejrzeć w weekend

Netflix już za nami, więc pora na propozycje z HBO GO.

1. W ciemność. Star Trek

W ciemność. Star Trek opowiada o kultowej załodze Enterprise, która musi stawić czoła zagrożeniu dla całej Federacji. Herosi muszą pojmać osobę, która sama w sobie jest bronią masowej zagłady.

2. Wieczna Piękność

Wieczna piękność to film opowiadający o kobiecie imieniem Jane, która została porzucona tuż przed ołtarzem. Wydarzenie mocno wpłynęło na jej zdrowie psychiczne, wpędzając ją w sidła schizofrenii. Ciekawie robi się w momencie, kiedy bohaterka wplątuje się w romans z niejakim Mikem.

Co obejrzeć w weekend (20-21 listopada) na Amazon Prime Video?

Amazon Prime Video

Netflixa i HBO GO już omówiliśmy, więc przejdźmy do nowości (w liczbie pojedynczej) z Amazon Prime Video. Ten tydzień nie był dla serwisu Amazona zbyt okazały, ale cóż – zawsze coś.

1. 1917

1917 to wysoko oceniany dramat wojenny w reżyserii Sama Mendesa. Film opowiada o dwóch młodych żołnierzach, którym zostaje powierzone niezwykle ważne zadanie. Od jego powodzenia zależy życie wielu brytyjskich żołnierzy, którzy nie zdają sobie sprawy, że zmierzają wprost w sidła wroga.

Co obejrzeć w weekend (20-21 listopada) w Playerze?

koniec Playera w darmowej wersji

Podobnie jak na Amazon Prime Video, tydzień w Playerze nie był zbyt obfity.

1. Bodyguard Zawodowiec

Bodyguard Zawodowiec to pełna akcji komedia o ochroniarzu, który musi zadbać o bezpieczeństwo płatnego zabójcy. Śladami mordercy rusza cała armia, bo ten zdecydował się zeznawać przeciwko zbrodniarzowi wojennemu. Tytułowy bodyguard nie będzie miał łatwego zadania.

Co obejrzeć w weekend, czyli słowo na koniec

To by było na tyle, jeśli chodzi o moje propozycje filmów do obejrzenia w weekend z Netflixa, HBO GO, Amazon Prime Video i Playera. Wyselekcjonowane przeze mnie produkcje są dość różnorodne, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Zobacz także: Filmy i seriale z ostatniego tygodnia, które warto obejrzeć na Netflixie i innych platformach [#3]

Jak zawsze dajcie znać w komentarzach poniżej, czy zamierzacie dać szansę któremuś tytułowi!

Sprawdź najnowsze wpisy