ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Polski dubbing seks na Netflix Aktualizacja biblioteki Netflix blokuje adresy IP

Filmy i seriale z ostatniego tygodnia, które warto obejrzeć na Netflixie i innych platformach [#3]

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Artykuły

Serwisy streamingowe z filmami i serialami cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Czołowe platformy regularnie aktualizują swoje biblioteki, dlatego w niniejszym tekście przyjrzymy się najciekawszym nowościom z mijającego tygodnia na Netflixie, HBO GO, Amazon Prime Video i Playerze. Jeśli więc zastanawiacie się, co obejrzeć w weekend, to być może znajdziecie tu coś dla siebie.

Co obejrzeć w weekend (13-14 listopada) na Netflixie?

Netflix Games na iPhone

Netflix to branżowy lider, więc jak zawsze zaczniemy właśnie od niego. Mijający tydzień był dla subskrybentów tej platformy całkiem urodziwy.

1. Czerwona nota

Czerwona nota to opowieść o agencie Interpolu, który wpada na trop jednej z najbardziej poszukiwanych złodziejek dzieł sztuki. Aby dopaść nieuchwytną dotychczas kobietę, mężczyzna będzie musiał zacząć współpracować z… jej największym rywalem.

2. 7 więźniów

7 więźniów to opowieść o 18-latku, który podejmuje pracę na wysypisku śmieci. Niestety szybko okazuje się, że chłopak wpadł w pułapkę handlarzy ludźmi. Znajdujący się w nieciekawym położeniu bohater będzie musiał podjąć bardzo trudną decyzję.

3. Magnezja

Magnezja to polska produkcja opowiadająca o przestępczym gangu Lewenfiszów. Kiedy głowa rodziny umiera, władzę obejmuje jego córka. Nad kobietą spoczywa presja kontynuowania „rodzinnego biznesu”, a także poradzenia sobie z sowieckimi bandytami.

Co obejrzeć w weekend (13-14 listopada) na HBO GO?

Najlepsze seriale kryminalne hbo go

Nowości z Netflixa mamy już omówione, więc pora na HBO GO

1. Przyczajony tygrys, ukryty smok

Przyczajony tygrys, ukryty smok to kultowy dramat opowiadający o znanym wojowniku, który chce pomścić swojego zamordowanego mentora. Niestety nie udaje mu się wytropić morderczyni, więc oddaje swój miecz na przechowanie przyjaciółce. Niestety broń szybko zostaje skradziona, a mężczyzna postanawia zrobić wszystko, by ją odzyskać.

2. 13 Godzin: Tajna misja w Bengazi

13 Godzin: Tajna misja w Bengazi opowiada o wojnie domowej w Libii. Kiedy amerykańska placówka dyplomatyczna w Bengazi zostaje zaatakowana, znajdujący się w środku żołnierze muszą rozpocząć desperacką walkę o przetrwanie.

Co obejrzeć w weekend (13-14 listopada) na Amazon Prime Video?

Amazon Prime Video

Netflix i HBO GO już za nami, więc pora na Amazon Prime Video.

1. Iceman: Historia mordercy

Iceman: Historia mordercy to opowieść o Richardzie Kuklinskim, czyli znanym mordercy, będącym jednocześnie przykładnym mężem i ojcem. Na koncie mężczyzny znajduje się ponad 100 ofiar, których ciała zamrażał, aby oszukiwać policję.

2. Hotel Mumbaj

Hotel Mumbaj to opowieść o ataku terrorystycznym na Taj Mahal. Znajdujący się wewnątrz goście rozpoczynają walkę o przetrwanie, starając się unikać czyhającego na każdym kroku zagrożenia.

Co obejrzeć w weekend (13-14 listopada) na Playerze?

1. Legion Samobójców: The Suicide Squad

Legion Samobójców: The Suicide Squad to najnowszy film opowiadający o tytułowym Legionie Samobójców. Grono tzw. superzłoczyńców zostaje wysłane na niezwykle niebezpieczną misję, od której powodzenia zależy ich życie. Jakby tego było mało, losy świata również wydają się być w ich rękach.

Co obejrzeć w weekend, czyli słowo na koniec

To już wszystko, jeśli chodzi o moje propozycje filmów do obejrzenia przy okazji weekendu. Nie da się ukryć, że jest w czym wybierać, dlatego każdy powinien bez trudu znaleźć coś dla siebie.

Zobacz także: Co obejrzeć w weekend na Netflixie i innych platformach? Oto najciekawsze nowości ostatniego tygodnia [#2]

Jak zawsze dajcie znać w komentarzach poniżej, z jakim filmem lub serialem zamierzacie spędzić weekend!

Sprawdź najnowsze wpisy