ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Beats

Oto Beats Fit Pro, czyli sportowa wersja Apple AirPods Pro

Autor: Mariusz Nowak Kategoria: Artykuły

Po pojawieniu się w iOS 15.1 i w uszach kilku celebrytów, marka Beats oficjalnie prezentuje Beats Fit Pro. Nowe, bezprzewodowe słuchawki douszne skoncentrowane są na sporcie i otrzymały elastyczne końcówki, aby umożliwić dopasowanie się do ucha. Beats Fit Pro za $200 (nie znamy jeszcze polskiej ceny) dostały również wszystkie funkcje, których można oczekiwać od słuchawek Apple z wyższej półki, takie jak silikonowe końcówki w trzech rozmiarach, tryby aktywnej redukcji szumów (ANC) i kontaktu, adaptacyjny korektor, dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem głowy , a także chip H1 do obsługi „Hej Siri” i aplikacji Znajdź, a także parowanie jednym dotknięciem w systemie iOS, automatyczne przełączanie między urządzeniami na tym samym koncie iCloud i udostępnianie dźwięku. Najlepszym opisem, jaki mogę dla nich wymyślić, to bardziej sportowa wersja AirPods Pro. Mają bardzo podobny zestaw funkcji, ale zupełnie inny design. Beats Fit Pro są pozbawione trzpieni widocznych we wszystkich modelach AirPods i mają końcówki zapewniające im stabilność.

Zobacz także: Apple wydało iOS 14.8.1 dla tych, którzy nie chcą instalować iOS 15

Oto Beats Fit Pro, czyli sportowa wersja Apple AirPods Pro

Beats Fit Pro są wyposażone w wygodne, dobrze dopasowane końcówki, które dopasowują się do ucha. Uniwersalna konstrukcja tych elementów została poddana testom przez sportowców wszelkiego rodzaju, więc możemy mieć pewność, że wkładki wytrzymają godziny pracy i treningu. Lepsza jest też wentylacja dzięki czemu, możemy wygodnie je nosić przez cały dzień.

Beats Fit Pro

Trzy opcje miękkich silikonowych wkładek dousznych ułatwiają znalezienie odpowiedniego rozmiaru. Konfiguracja słuchawek zarówno dla urządzeń Apple, jak i Android pomaga zapewnić odpowiednie dopasowanie w celu uzyskania spersonalizowanej izolacji akustycznej i optymalnej wydajności.

Beats Fit Pro mają otoczyć nas dźwiękiem

Beats Fit Pro zostały zaprojektowane z myślą o dostarczeniu mocnego, zrównoważonego podczas codziennych czynności. Opatentowany, dwuelementowy przetwornik membranowy znajduje się w dwukomorowej obudowie zapewnia czysty dźwięk z doskonałą separacją stereo. Zaawansowany procesor cyfrowy optymalizuje następnie wydajność dźwięku pod kątem głośności i czystości, jednocześnie zapewniając czystą redukcję szumów.

Nowe słuchawki obsługują dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem głowy, zapewniając wciągającą muzykę, filmy i gry. Dynamiczne śledzenie głowy wykorzystuje żyroskopy i akcelerometry do regulacji dźwięku podczas obracania głową, zapewniając wielowymiarowe wrażenia, które sprawiają, że czujesz się jak w środku.

Dzięki dwóm różnym trybom słuchania mamy kontrolę nad tym, co słyszymy. W pełni adaptacyjna aktywna redukcja szumów (ANC) wykorzystuje kalibrację dźwięku w czasie rzeczywistym do ciągłego wykrywania niechcianych dźwięków zewnętrznych i optymalizacji wyjścia dźwięku. Z łatwością możemy też przełączyć się na tryb przezroczystości. Mikrofony skierowane na zewnątrz przechwytują dźwięki otoczenia i otoczenia, aby mieszać się z muzyką.

Beats

Wyposażone w procesor Apple H1

Słuchawki są zasilane przez czip Apple H1. Są wyposażone w tryb błyskawicznego parowania jednym dotknięciem ze wszystkimi urządzeniami Apple. Udostępnianie dźwięku z inną parą słuchawek Beats (lub Apple AirPods) oznacza, że ​​możemy łatwo dzielić się ulubioną muzyką ze wszystkimi znajomym.

Słuchawki douszne mają do 6 godzin czasu słuchania z dodatkowymi 18 godzinami zapewnianymi przez kieszonkowe etui ładujące. Oznacza to, że Beats Fit Pro zapewniają do 24 godzin połączonego odtwarzania. Po wyłączeniu ANC lub trybu przezroczystości uzyskamy do 7 godzin słuchania. Jeśli potrzebujemy trochę więcej energii, 5-minutowe ładowanie Fast Fuel zapewnia do 1 godziny odtwarzania8 przy niskim poziomie naładowania baterii. Co ciekawe etui nie jest ładowanie indukcyjnie. Słuchawki są w sprzedaży w Stanach Zjednoczonych i Chinach od początku listopada. U nas pojawią się w 2022 roku.

Źródło: Apple, MacRumors

Sprawdź najnowsze wpisy